Jenom pro velký holky

Jenom pro velký holky - Věra Kudynová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Věra Kudynová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jenom pro velký holky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jenom pro velký holky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Věra Kudynová. Číst Jenom pro velký holky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Můžeme s kým chcemeŽivot je plný překvapení, ale zralou ženu nic nerozhodí. Poradí si s každou situací. Když od přítele dostane k svátku místo šperku mýdlo. Když ji manžel podvádí. Když je milenec škrt. Když se děti ne a ne oženit či vdát. Ostře vypointované povídky vás zavedou do mnoha ložnic, domácností i korporací. Pátá kniha a třetí kniha povídek Věry Kudynové pobaví spoustou pikantních příhod plných humoru i ironie.


...ro velký holky 2020 Průvodce úspěšné ženy společenským životem 1995 Má dáti dal 2011 Zrcadlo v koupeln ě 2006 Na vlně i pod vlnou 2005 Kniha Jenom pro velký holky je v Přečtených 5x Čtenářské výzvě 1x Knihotéce 34x Chystám se číst 19x 8x ... Jenom pro velký holky - Věra Kudynová — Kniha.cz ... ... Jenom pro velký holky Věra Kudynov á Můžeme s kým chceme Život je plný překvapení, ale zralou ženu nic nerozhodí. Poradí si s každou situací. Když od přítele dostane k svátku místo šperku mýdlo. Když ji manžel podvádí. Když je milenec škrt. Když se děti ... Jenom pro velký holky (978-80-267-1726-3) Elektronická kniha - autor Věra Kudynová, 288 stran, česky Můžeme s kým chceme Živ ... Jenom pro velký holky - Věra Kudynová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Když od přítele dostane k svátku místo šperku mýdlo. Když ji manžel podvádí. Když je milenec škrt. Když se děti ... Jenom pro velký holky (978-80-267-1726-3) Elektronická kniha - autor Věra Kudynová, 288 stran, česky Můžeme s kým chceme Život je plný překvapení, al...SOUVISEJÍCÍ KNIHY