Malý mýval Nemyjsa

Malý mýval Nemyjsa - Britta Sabbagová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Britta Sabbagová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Malý mýval Nemyjsa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Malý mýval Nemyjsa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Britta Sabbagová. Číst Malý mýval Nemyjsa Online je nyní tak snadné!

POPIS


Motivační příběh pro nenapravitelné špindíry!"Každý správný mýval se s chutí umývá každý každičký den!" napomíná maminka Mývalová svého synka. Jenže malý mýval Nemyjsa se mýt nechce. Vodě se vyhýbá jako čert kříži a raději se schovává v bahně mezi čuníky, skáče do hromady hnoje nebo se přehrabuje v popelnici za lesem. Po pár dnech proto zavání tak, že ho tchoři začnou považovat za jednoho z nich. Uvědomí si malý špindíra, že něco není v pořádku? Dá na slova své maminky a začne se konečně mýt?


...malý mýval Nemyjsa se mýt nechce. Vodě se vyhýbá jako čert kříži a raději se schovává v bahně mezi čuníky, skáče do hromady hnoje nebo se přehrabuje v popelnici za lesem ... Kniha Malý mýval Nemyjsa - Britta Sabbagová | knizniklub.cz ... . Po pár dnech proto zavání tak, že ho tchoři začnou považovat za jednoho z nich. Jenže malý mýval Nemyjsa se mýt nechce. Vodě se vyhýbá jako čert kříži a raději se schovává v bahně mezi čuníky, skáče do hromady hnoje nebo se přehrabuje v popelnici za lesem. Po pár dnech proto zavání tak, že ho tchoři začnou považovat za jednoho z... ×Omezení dopravy a plateb - V důsledku přijatých opatření proti šíření KORONAVIRU jsme byli ... Malý mýval Nemyjsa - JINOHRÁTKY ... . Po pár dnech proto zavání tak, že ho tchoři začnou považovat za jednoho z... ×Omezení dopravy a plateb - V důsledku přijatých opatření proti šíření KORONAVIRU jsme byli nuceni omezit možnosti dopravy a plateb - Kompletní informace o omezeních Jenže malý mýval Nemyjsa se mýt nechce. Vodě se vyhýbá jako čert kříži a raději se schovává...SOUVISEJÍCÍ KNIHY