Mladá a svěží i v šedesáti: Jóga, čínská medicína, strava, myšlení

Mladá a svěží i v šedesáti: Jóga, čínská medicína, strava, myšlení - Dalimila Mirčevská | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Dalimila Mirčevská
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Mladá a svěží i v šedesáti: Jóga, čínská medicína, strava, myšlení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mladá a svěží i v šedesáti: Jóga, čínská medicína, strava, myšlení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dalimila Mirčevská. Číst Mladá a svěží i v šedesáti: Jóga, čínská medicína, strava, myšlení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jak cvičit jógu, používat tradiční čínskou medicínu, jíst a myslet. Dalimila Mirčevská (*1960) se zabývá poradenskou činností v oblasti zdravého životního stylu, rozvoje osobnosti a udržování kondice. Pořádá kurzy a školení v této oblasti. Využívá zejména poznatky jógy a tradiční čínské medicíny. V této knize ukazuje, jak se udržet mladá a svěží v každém věku a předvádí na mnoha fotografiích jógová cvičení. "Svou úlohu vidím v předávání zkušeností. Aby lidé uvěřili ve svoji moc a opustili ne-moc".


...a svěží i v šedesáti: Jóga, čínská medicína, strava, myšlení Odkaz na nákup knihy: zde ... Kuchařky, nápoje, diety - Zdravá výživa | knizniklub.cz ... . Jóga je sanskrtské slovo, v překladu znamená spojení něčeho s něčím. Spojení člověka s Bohem. Bůh je stvořitelem všeho, tudíž i lidských duší. V Indii mu říkají Brahma nebo Brahman, lidské duši říkají Atman. Mladá a svěží i v šedesáti: Jóga, čínská medicína, strava, myšlení Dalimila Mirčevská Nakladatel: Alternativa 2020 Mladá a svěží i v šedesáti - Jóga, čínsk Podnázov Jóga, čínská medicína, strava, myšlení EAN/ISBN 9788086936604 Forma Viazaná Poznámka 1. vydanie Autor Dalimila Mirčevská Druh tovaru Kniha Rok ... Jóga - dalimilamircevska.cz ... . vydanie Autor Dalimila Mirčevská Druh tovaru Kniha Rok ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY