Muži zrají jako víno

Muži zrají jako víno - Jitka Ludvíková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jitka Ludvíková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Muži zrají jako víno.pdf


Chcete si knihu přečíst?Muži zrají jako víno ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jitka Ludvíková. Číst Muži zrají jako víno Online je nyní tak snadné!

POPIS


Volné pokračování čtenářsky úspěšných knih Zkrocení mlsného muže a Osvícení zoufalého muže. Srandista, požitkář a odpůrce změn doktor Barták je v rámci zachování rodinného štěstí nucen zanechat své lékařské praxe a přestěhovat se do zahraničí, kde jeho manželka nastoupí na vrcholovou manažerskou pozici. Z usedlého praktického lékaře se tak stane muž v domácnosti se dvěma dětmi na krku, navíc v zemi, kde mu jeho jazykové schopnosti nestačí ani na koupi rohlíku. Stěhování, život mezi novými lidmi, s novými sousedy a péče o domácnost dostanou doktora Bartáka do řady nepříjemných, ale velmi kuriózních situací, které zaručeně polechtají čtenářovu bránici.


...okračování čtenářsky úspěšných knih Zkrocení mlsného muže a Osvícení zoufalého muže ... Muži zrají jako víno ... . Srandista, požitkář a odpůrce změn doktor Barták je v rámci zachování rodinného štěstí nucen zanechat své lékařské praxe a přestěhovat se do zahraničí, kde jeho manželka nastoupí na vrcholovou manažerskou pozici. Muži zrají jako víno 2020; Zkrocení mlsného muže 2015; Můj manžel má jinou, no a co?! 2015; Dotek vraha 2019; Devět let natvrdo 2016; Osvícení zoufalého muže 2016; všech 12 knih autora. Kniha Muži zrají jako víno je v Muži zrají jako víno - Jitka Ludvíková. Volné pokračová ... Muži zrají jako víno | O2 Knihovna ... . Kniha Muži zrají jako víno je v Muži zrají jako víno - Jitka Ludvíková. Volné pokračování čtenářsky úspěšných knih Zkrocení mlsného muže a Osvícení zoufalého muže. Srandista,... Muži zrají jako víno Autor: Ludvíková, Jitka Nakladatel: Brána EAN: 978802426409...SOUVISEJÍCÍ KNIHY