Plyšákokalypsa

Plyšákokalypsa - Carlton Mellick III | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Carlton Mellick III
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Plyšákokalypsa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Plyšákokalypsa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Carlton Mellick III. Číst Plyšákokalypsa Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nedávno skončila válka, kterou hračky rozpoutaly proti lidstvu. A hračky v ní zvítězily…Plyšáci, panenky, roboti, ale i malí plastoví vojáčci už měli plné zuby toho, že s nimi rozmazlené děti zacházely jako s pouhými věcmi. A i když nové „chytré“ generace hraček dokázaly myslet a cítit, neměly žádná práva, žádnou naději na smysluplný život. Nezbývalo jim než se vzbouřit a s lidskou rasou zatočit… Po konfliktu se poslední lidé stáhli do podzemních bunkrů. V jedné z těchto tajných enkláv přežívá i Julie, podstupující bolestivé operace a přerod v plyšovou pandu. Hračkám nemůže zapomenout, jak naložily s jejími rodiči. Pokud ví, dosud jsou zadržováni v jednom z vyhlazovacích táborů. Podaří se jí díky své transformaci dosáhnout vytčeného cíle a zachrání je? Vyzraje na všehoschopné hračky a jejich kruté plyšové velitele?


...kokalypsa. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Plyšákokalypsa | KNIHCENTRUM.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Nedávno skončila válka, kterou hračky rozpoutaly proti lidstvu. A hračky v ní zvítězily… Plyšáci, panenky, roboti, ale i malí plastoví vojáčci už měli plné zuby toho, že s nimi rozmazlené děti zacházely jako s pouhými věcmi. A i když nové „chytré" generace hraček dokázaly myslet a cítit, neměly žádná práva, ž ... Plyšákokalypsa - Carlton Mellick III | Knihy Dobrovský ... . A i když nové „chytré" generace hraček dokázaly myslet a cítit, neměly žádná práva, žádnou naději na smysluplný život. Plyšákokalypsa v tomto trochu hapruje, ale jako postapo jd...SOUVISEJÍCÍ KNIHY