Sedm dní k přežití

Sedm dní k přežití - Nathalie Bernardová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Nathalie Bernardová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sedm dní k přežití.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sedm dní k přežití ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nathalie Bernardová. Číst Sedm dní k přežití Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jedna jediná vteřina může převrátit život vzhůru nohama. Mrazivý thriller z hloubi kanadských lesů. Je to jen noční můra, ze které se brzy probudím? Takovou otázku si klade kanadská puberťačka s indiánskými kořeny Nita, která se v den svých třináctých narozenin ocitne ve srubu kdesi v hloubi zasněžených kanadských lesů. Obklopuje ji pouze všudypřítomný chlad a strach. Nita ale nespí. Po několika okamžicích je patrné, že byla obětí únosu. Následující hodiny jsou klíčové. Nita bude naopak potřebovat to nejlepší ze své bdělosti a ostražitosti, aby se jí z této hrozivé situace podařilo uniknout. Na nikoho dalšího se spolehnout nemůže. Vyšetřovatelé mají jen málo stop a čas v kombinaci s nelidskou zimou je neúprosný. Nita má sedm dní na to, aby přežila. Ačkoliv se v případě Sedm dní k přežití jedná o její první publikovanou knihu v Česku, v zahraničí už francouzské spisovatelce Nathalii Bernardové vyšla řada knih pro mládež i pro dospělé. Ve své tvorbě z posledních let se zaměřuje zejména na nesnadnou situaci kanadských domorodých indiánů (Sedm dní k přežití a dosud nepřeložený román Sauvages).


...í k přežití Autor: Bernardová, Nathalie Nakladatel: Práh EAN: 9788072527649 ISBN: 978-80-7252-764-9 Překlad: Marková, Michala Popis: 1× kniha, vázaná, 160 stran, česky Rozměry: 15 × 22 cm Rok vydání: 2018 (1 ... Sedm dní k přežití --- PITAVAL - databáze detektivní ... ... . vydání) Vyšetřovatelé mají jen málo stop a čas v kombinaci s nelidskou zimou je neúprosný. Nita má sedm dní na to, aby přežila. Ačkoliv se v případě Sedm dní k přežití jedná o její první publikovanou knihu v Česku, v zahraničí už francouzské spisovatelce Nathalii Bernardové vyšla řada knih pro mládež i pro dospělé. Sedm dní k přežití. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, al ... Sedm dní k přežití - Nathalie Bernardová | Elektronická ... ... . Sedm dní k přežití. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživate...SOUVISEJÍCÍ KNIHY