Sova byla pekařova dcera: Jak obezita a anorexie souvisí s potlačeným ženstvím

Sova byla pekařova dcera: Jak obezita a anorexie souvisí s potlačeným ženstvím - Marion Woodmanová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Marion Woodmanová
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Sova byla pekařova dcera: Jak obezita a anorexie souvisí s potlačeným ženstvím.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sova byla pekařova dcera: Jak obezita a anorexie souvisí s potlačeným ženstvím ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marion Woodmanová. Číst Sova byla pekařova dcera: Jak obezita a anorexie souvisí s potlačeným ženstvím Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha nabízí překvapivé vhledy do vztahů mezi individuačním procesem ženy a stavem jejího těla. Základní hypotézou, kterou autorka přesvědčivě předkládá, je to, že problémy s váhou a příjmem potravy mají často skrytý význam; tedy jedná se o smysluplné symptomy. Autorka se vyjadřuje ke dvěma otázkám: Proč jedna žena ztloustne, zatímco jiná zůstane hubená? Co symbolizuje tloušťka?... Mnohé ženy, jejichž příběhy autorka vypráví, jsou velmi tvůrčí a mají umělecké sklony, takže jednotlivé kazuistiky obsahují pozoruhodně jasné a bohaté vyjádření jejich zkušeností a snů. Prostřednictvím složitých, citlivě zpracovaných případů a analýz s pevným ukotvením v lékařském bádání nabízí autorka Marion Woodmanová důkaz, že obezita a anorexie jsou dva krajní fyzické symptomy obecného potlačení ženské přirozenosti v naší kultuře.


...a pekařova dcera: Jak obezita a anorexie souvisí s potlačeným ženstvím Marion Woodmanová Nakladatel: Alpha Book 2020 Kniha: Sova byla pekařova dcera -- Jak obezita a anorexie souvisí s potlačeným ženstvím - Marion Woodmanová Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Obezita a ledviny - Chci.cz ... . Sova byla pekařova dcera: Jak obezita a anorexie souvisí s potlačeným ženstvím Tato kniha nabízí překvapivé vhledy do vztahů mezi individuačním procesem ženy a stavem jejího těla. Základní hypotézou, kterou autorka přesvědčivě předkládá, je to, že problémy s váhou a příjmem potravy mají často skrytý význam ... Sova byla pekařova dcera. Kdo napsal knihu Sova byla pekařova dcera ... Sova byla pekařova dcera (Marion Woodman) | Detail knihy ... ... . Základní hypotézou, kterou autorka přesvědčivě předkládá, je to, že problémy s váhou a příjmem potravy mají často skrytý význam ... Sova byla pekařova dcera. Kdo napsal knihu Sova byla pekařova dcera...SOUVISEJÍCÍ KNIHY