Zlatý dům

Zlatý dům - Natasha Solomons | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Natasha Solomons
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlatý dům.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zlatý dům ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Natasha Solomons. Číst Zlatý dům Online je nyní tak snadné!

POPIS


Strhující rodinná sága volně inspirovaná osudy Rothschildů. Goldbaumovi jsou nejbohatší a nejvlivnější židovská rodina své doby. Na rodinných setkáních se vypráví příběh, jak zakladatel rodinné tradice rozeslal pět svých synů z ghetta do pěti velkých evropských měst, aby tam založili bankovní domy. O několik generací později je pět větví rodiny pevně zakotveno v Anglii, Francii, Německu, Švýcarsku a Rakousko-Uhersku a zvažují založení nové pobočky v Americe. Ale píše se rok 1912, a přestože to tak ještě nevypadá, Evropa nezadržitelně směřuje k válce, která nakonec postaví jednotlivé větve Goldbaumů na opačné strany pomyslné barikády.


...latý dům - nový a postupně plněný obchod Pasivní a nizkoenergetické domy - stavební materiál Hotblok ® Hotblok zdivo má parametry pasivní U=0,139 po omítnutí ZOOSYS je pak U=0,100 (tedy odpor 10) Při teplotách 20°C uvnitř a -10°C venku propustí každý m2 zdiva jen 72Wh za den ! To je v době Kniha: Zlatý dům - Salman Rushdie ... Zlatý dům - Salman Rushdie od 271 Kč - Heureka.cz ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Zlatý dům je nová výtečná audiokniha mezinárodně proslulého autora, epos přelomu tisíciletí. Napsal Salman Rushdie. Dokonale načetl Lukáš Hlavica. Do luxusní newyor ... Kniha: Zlatý dům - Salman Rushdie | Knihy.ABZ.cz ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Zlatý dům je nová výtečná audiokniha mezinárodně proslulého autora, epos přelomu tisíciletí. Napsal Salman Rushdie. Dokonale načetl Lukáš Hlavica. Do luxusní newyorské čtvrti SoHo se stěhuje Nero Golden, bohatý a mocný magnát s tajemnou minulostí. Categ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY