Báječný čas života: Dvě ženy, dvě generace, jedno velké dobrodružství nového začátku

Báječný čas života: Dvě ženy, dvě generace, jedno velké dobrodružství nového začátku - Abby Williamsová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Abby Williamsová
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Báječný čas života: Dvě ženy, dvě generace, jedno velké dobrodružství nového začátku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Báječný čas života: Dvě ženy, dvě generace, jedno velké dobrodružství nového začátku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Abby Williamsová. Číst Báječný čas života: Dvě ženy, dvě generace, jedno velké dobrodružství nového začátku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Šestadvacetiletá Erin má všechno, o čem kdy snila – skvělou práci, milujícího snoubence a nejlepší kamarádku, na kterou se může vždy spolehnout. Nebo si to aspoň myslela, než snoubence a kamarádku přistihla spolu v posteli. Její život je v troskách a ona se rozhoduje od něj odstřihnout a přestěhovat se jinam. Osmasedmdesátiletá Lydia, otřesená z náhlé ztráty manžela, krátce po jeho smrti zjistí, že jí nejen zdaleka neříkal všechno, ale navíc ji zanechal v ochromujících dluzích. Aby je byla schopna splatit, rozhodne se pronajmout jeden z pokojů svého domu. A tak se seznámí s Erin. Obě sarkastické, ale citlivé ženy si padnou do oka, a když spolu později na půdě Lydiina domu naleznou dopis od Jacka, Lydiiny první lásky, se kterým nemluvila už padesát let, a navíc se pokusí oživit Lydiin původní obchod se starožitnostmi, pouštějí se do možná největšího dobrodružství svého života. Dojemný, ale s vtipem vyprávěný příběh provází láska v každém slova smyslu – přátelská, mateřská i romantická. Román Báječný čas života je plný smutku, slz a zrady, které ale dokáže překonat přátelství, odvaha do nového začátku, smysl pro humor a snad i láska. 


...áječný čas života - Dvě ženy, dvě generace, jedno velké dobrodružství nového začátku ... Báječný čas života - Dvě ženy, dvě generace, jedno velké ... ... ... Román Báječný čas života je plný smutku, slz a zrady, které ale dokáže překonat přátelství, odvaha do nového začátku, smysl pro humor a snad i láska. Báječný čas života: Dvě ženy, dvě generace, jedno velké dobrodružství nového začátku Abby Williamsová Nakladatel: Metafora 2020 Název: Báječný čas života - Dvě ženy, dvě generace, jedno velké dobrodružství nového začátku. Autor: Williamsová Abby. Titul je zařazen do žánrů: Beletrie › Romantika; ISBN: 978-80-762 ... Báječný čas života - Dvě ženy, dvě generace, jedno velké ... ... . Autor: Williamsová Abby. Titul je zařazen do žánrů: Beletrie › Romantika; ISBN: 978-80-7625-085-7. EAN: 9788076250857. Objednací kód: NA378665 Báječný čas života. Dvě ženy, dvě generace, jedno velké dobrodružství nového začátku. ... „Báj...SOUVISEJÍCÍ KNIHY