Kamarádky ze zámku – Tajemství ztracených šatů

Kamarádky ze zámku – Tajemství ztracených šatů - Paula Harrisonová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Paula Harrisonová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kamarádky ze zámku – Tajemství ztracených šatů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kamarádky ze zámku – Tajemství ztracených šatů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Paula Harrisonová. Číst Kamarádky ze zámku – Tajemství ztracených šatů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dvě kamarádky, jedny ztracené šaty a pachatel na útěku. Druhý díl napínavé série pro malé čtenářky, které mají rády napětí, dobrodružství, ale i krásné oblečení.Milly a Jess jsou nejlepší kamarádky. Nic na tom nemění skutečnost, že jedna je princezna a druhá zámecká služebná. Jsou si podobné jako vejce vejci, proto si s oblibou vyměňují své role a baví se tím, jak ostatní napálily. Když princeznu Milly přijedou navštívit její nafoukané sestřenice, stane se velká nepříjemnost: ztratí se krásné hedvábné šaty. Odhalí kamarádky pravého zloděje dřív, než bude obviněn nesprávný člověk?


...a Jess jsou nejlepší kamarádky. Nic na tom nemění skutečnost, že jedna je princezna a druhá zámecká služebná ... Paula HARRISONOVÁ | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Jsou si podobné jako vejce vejci, proto si s oblibou vyměňují své role a baví se tím, jak ostatní napálily. Když princeznu Milly při Kamarádky ze zámku - Tajemství ztracených šatů. Vyšlo také v tištěné verzi. Objednat můžete na . www.fragment.cz. www.albatrosmedia.cz. Paula Harrisonová Kniha: Kamarádky ze zámku - Tajemství ztracených šatů Autor: Paula Harrisonová Milly a Je ... Kamarádky ze zámku - Tajemství ztracených šatů | eKnihy ... ... .cz. Paula Harrisonová Kniha: Kamarádky ze zámku - Tajemství ztracených šatů Autor: Paula Harrisonová Milly a Jess jsou nejen nejlepší kamarádky, ale jsou si také neuvěřitelně podobné. Kamarádky ze zámku - Tajemství ztracených šatů Autor: Harrisonová, Paula Nakladatel: Fragment EAN: EK268371 ISBN: Originál: Tiara Friends - The Secret of the Silk Dress Překlad: Šváb...SOUVISEJÍCÍ KNIHY