Půvab pomsty

Půvab pomsty - Victoria Helen Stone | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Victoria Helen Stone
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Půvab pomsty.pdf


Chcete si knihu přečíst?Půvab pomsty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Victoria Helen Stone. Číst Půvab pomsty Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jane si na ulici nevšimnete. Chodí v laciných šatech do nudné práce, nemá žádné ambice a útěchu hledá v kostele. Takhle nějak ji vidí její nadřízený Steven, který ji snadno zařadí do sbírky svých trofejí. Netuší přitom, že je to ona, kdo určuje pravidla této ponižující hry. Aby ochránila své tajemství, musí být přesně takovou, jakou ji chce Steven mít. Skutečná Jane je ale mnohem prozíravější, nebezpečnější… a nikomu není podezřelá.


...ůvab pomsty Přidat komentář. Dresia. 03 ... Půvab pomsty | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . května. Průměrný thriller, jen díky konci si zaslouží 3 hvězdičky. ... Půvab pomsty Victoria Helen Stone . 5,0 ( 1) Jiná identita, stejná touha mstít se . Jane si na ulici nevšimnete. Chodí v laciných šatech do nudné práce, nemá žádné ambice a útěchu hledá v kostele. Takhle nějak ji vidí její nadřízený Steven, který ji snadno zařadí do sbírky svých trofejí. Netuší přitom, že je to ... Půvab po ... Půvab pomsty - Victoria Helen Stone | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Netuší přitom, že je to ... Půvab pomsty. Victoria Helen Stone. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 300 Kč, v pondělí 25.5. u Vás doma (Typy ... Aneb právě soutěžíme o román Půvab pomsty. Kdo by ho r...SOUVISEJÍCÍ KNIHY