Ségry

Ségry - Raina Telgemeierová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Raina Telgemeierová
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Ségry.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ségry ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Raina Telgemeierová. Číst Ségry Online je nyní tak snadné!

POPIS


Raina se nemůže dočkat, až bude mít sourozence. Ale jen do chvíle, než se její sestřička narodí - Amara je úplně jiná, než si Raina představovala. Je sice roztomilá, jenže je taky náladové, ubrečené mimino. Během let se jejich vztah příliš nelepší, později se navíc objeví mladší brácha a mezi rodiči to začne skřípat. Jak se ségry vyrovnají s několikadenní cestou autem přes západ Spojených států a rodinným srazem? Po úspěchu komiksu Úsměv se Raina Telgemeierová vrátila k autobiografickému vyprávění o vlastní rodině. Ukázala, že vyzrála v autorku autentických, nadčasových příběhů, s nimiž se může identifikovat kdokoli - dospívající čtenář i jeho rodič.


...s a commune in the Indre department in central France ... Category:Ségry - Wikimedia Commons ... . Population. Historical population; Year Pop. ±% 1793 : 725 ... Ségry jsou přes svůj zdánlivě naivní pohled až překvapivě vyzrálá sonda do bláznivého světa rodiny. Do světa, kde přes všechnu snahu vládne chaos, kde se páchají malé genocidy na domácí zvířátka, děti i dospělí mají stejně vážné i malicherné důvody ke vzteku, vedrem počínaje, prasklou pneumatikou nebo pocitem neoblíbenosti konče. Dandy café u ségry. 344 likes · 1 talking about ... Ségry (Issoudun, Indre, France) - Population Statistics ... ... . Dandy café u ségry. 344 likes · 1 talking about this · 42 were here. Kavárna v provensálském...SOUVISEJÍCÍ KNIHY