Teplo domova

Teplo domova - Kamila Shamsieová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Kamila Shamsieová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Teplo domova.pdf


Chcete si knihu přečíst?Teplo domova ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kamila Shamsieová. Číst Teplo domova Online je nyní tak snadné!

POPIS


Isma je volná. Vyrostla v Londýně a po matčině smrti se roky starala o mladší sourozence, dvojčata Aneeku a Parvaize. Nyní přijala pozvání své profesorky do Ameriky, kde si konečně může splnit sen, který na dlouhou dobu odložila. Nedokáže se ale přestat strachovat o svou krásnou a tvrdohlavou sestru Aneeku, která studuje práva v Londýně, ani o bratra Parvaize, jenž se zničehonic rozhodl dokázat, že je právoplatným synem svého otce, džihádisty, kterého ovšem nikdy nepoznal. Parvaiz se dostal až do Sýrie a své nešťastné sestry nechal daleko za sebou. Co pro něj mohou udělat? Co by měly udělat? Vypovídá bratrovo rozhodnutí také něco o jejich vlastních životech?


...me a prodáváme vlněné přikrývky, vlněné polštáře a vlněné podložky ... TEPLO DOMOVA - Ochranná rouška bavlněná ... . Anatomické polštáře a futony. Kvalitní bavlněná a hygienická prostěradla, matracové chrániče. Domácí vlněnou obuv pantofle, mrazovky a návleky. Dětské vlněné fusaky, kojící polštáře, pelíšky, lůžkoviny a matrace. Polohovací a antidekubitní zdravotnické prostředky. Jamas - Teplo domova s. r.o. Myslivecká 453 513 01 Semily. Provozovna: Bavlnářská 360 513 01 Semily ... REFERENCE - Jamas - Teplo domova ... . r.o. Myslivecká 453 513 01 Semily. Provozovna: Bavlnářská 360 513 01 Semily-Podmoklice Tel: +420 481 621 039 E-mail : Teplo domova - Soběslavská 3038, 39111 - Rated 4.9 based on 12 Reviews "Paní Marcelka má zlaté ruky.Dnes mi došel set do pos...SOUVISEJÍCÍ KNIHY