Vtipy pro děti 4

Vtipy pro děti 4 - Zuzana Neubauerová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Neubauerová
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Vtipy pro děti 4.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vtipy pro děti 4 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Neubauerová. Číst Vtipy pro děti 4 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha plná vtipů udělá radost všem. Ať už se začtete do vtipů o Pepíčkovi, ze školy, o prarodičích, z pohádek nebo dalších, pořádně se zasmějete a budete mít dobrou náladu. Věděli jste, že během smíchu se mozku dostává až 5 x více kyslíku než při obvyklém dýchání a dochází při něm k dokonalé synchronizaci mozkových hemisfér? Doporučujeme tedy číst tuto knihu i o přestávkách ve škole. O hodinách vám to pak bude víc myslet.


...o děti, veselé dětské anekdoty. Malý Pepíček, který ještě neumí ani pořádně říct R, už jede sám tramvají a co víc, má v tašce vydru! Přistoupí dva policajti, chvíli čichají, ale pach rybiny je příliš silný, než aby se mýlili a tak se zeptají přímo Pepíčka: „Co to tady smrdí?" „Vydva" ... Vtipy pro děti od 4,46 € - Heureka.sk ... ... Plavčík, který hlídá u půjčovny loděk volá směrem k řece: "Devítko, devítko, vraťte se, končí vám zaplacená hodina." Kolega ho slyší a říká: Cpress Vtipy pro děti Kniha plná vtipů, které zaručeně pobaví každého čtenáře. Smích léčí a každý den našeho života, kdy jsme se nezasmáli je ztracený. Věděli js ... Vtipy pro děti,i dospělé - Home | Facebook ... ." Kolega ho slyší a říká: Cpress Vtipy pro děti Kniha plná vtipů, které zaručeně pobaví každého čtenáře. Smích léčí a každý den našeho života, kdy jsme se nezasmáli je ztracený. Věděli js...SOUVISEJÍCÍ KNIHY