Základy ošetřovatelství a ošetřovatelských postupů: pro zdravotnické záchranáře

Základy ošetřovatelství a ošetřovatelských postupů: pro zdravotnické záchranáře - Lucie Lidická, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Lucie Lidická,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Základy ošetřovatelství a ošetřovatelských postupů: pro zdravotnické záchranáře.pdf


Chcete si knihu přečíst?Základy ošetřovatelství a ošetřovatelských postupů: pro zdravotnické záchranáře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucie Lidická,. Číst Základy ošetřovatelství a ošetřovatelských postupů: pro zdravotnické záchranáře Online je nyní tak snadné!

POPIS


Studium ošetřovatelství je nedílnou součástí přípravy na profesi zdravotnického záchranáře. V České republice legislativa umožňuje záchranářům pracovat jak v terénní péči, tak i na urgentních příjmech či anesteziologicko-resuscitačních odděleních, event. v celém spektru zdravotnických zařízení na pozici zdravotnického asistenta, uvažuje se i o jednotkách intenzivní péče. Ucelených textů zabývajících se ošetřovatelskou problematikou a určených zdravotnickým záchranářům je však v České republice minimum. Kniha proto obsahuje informace, postupy a nové trendy z oboru ošetřovatelství cíleně zaměřené na profesní přípravu zdravotnických záchranářů. Text by měl sloužit i jako orientační pomůcka v některých nových trendech frekventantům celoživotního vzdělávání či odborníkům z profese. Vzhledem k tomu, že autorky působí na Fakultě biomedicínského inženýrství ČVUT, mají k současnému technickému vývoji velmi blízko. Všechny tři autorky vyučují ošetřovatelské předměty, ale mají i dlouholetou zkušenost s poskytováním ošetřovatelské péče v praxi a s mentoringem.


... ošetřovatelství a ošetřovatelských postupč pro zdravotnické záchranáře1 ... Zdravotní sestry, ošetřovatelství - Lékařská literatura a ... ... . 1 Vývoj ošetřovatelské péče a první pomoci . v kontextu medicíny. Martina Dingová Šliková. Záchranářská profese se po celá staletí vyvíjí v kontextu medicíny, ošetřovatelství i dalších oborů. Ošetřovatelské postupy pro zdravotnické záchranáře I Základní učebnice předmětu Ošetřovatelské postupy oboru zdravotnický záchranář, která obsahuje veškerá témata pro optimální splnění studijních povinností... Základy ošetřovatelství a ošetřovatelských postupů Autor: Lidická, Luci ... Základy ošetřovatelství a ošetřovatelských postupů: pro ... ... ... Základy ošetřovatelství a ošetřovatelských postupů Autor: Lidická, Lucie, Šliková Dingová, Martina a Vrabelová, Lucia Nakladatel: Grada EAN: 9788027107179 ISBN: 978-80-271-0717-9 Popis: 1× kniha, brožovaná, 312 stran, česky Rozměry: 16,7 × 24 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání)...SOUVISEJÍCÍ KNIHY