Zuřivec

Zuřivec - Henry Kuttner | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Henry Kuttner
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zuřivec.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zuřivec ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Henry Kuttner. Číst Zuřivec Online je nyní tak snadné!

POPIS


Země je dávno mrtvá, rozmetaná na kusy a lidé, kteří se usadili na Venuši, žijí ve velkých citadelách pod povrchem venušských moří v upadající, třídně řízené společnosti, jíž vládnou nesmrtelní - geneticky zmutovaní lidé. Sam Reed se narodil jako nesmrtelný, ale díky otci o svém dědictví vůbec nevěděl. A tak Sam vyrůstal na „špatné straně“ života i zákona a nesmrtelné považoval za své nepřátele. Když ale dosáhl věku osmdesáti let, vše pochopil, a šel se pomstít - a navždy tak změnil upadající svět.


... film Zuřivec zpracovává smutné a složité téma ... zsustadionu.cz - Aktuality ... . Setkáváme se v něm s předškolákem Bójem, který žije se svými rodiči. Jeho otec se občas proměňuje ve strašného zuřivce, který se neumí ovládat a bije matku. Když se otec uklidní, lituje svého chování, Bój je však vyděšený a trápí se. Sinna Mann (Angry Man), Special Jury Award, Audience Award, UNICEF Award, Annecy 2010. Directed and produced by Anita Killi. Production com ... Rádio Impuls - Ráááádio - Zuřivec a Amálka | Facebook ... . Directed and produced by Anita Killi. Production company Trollfilm AS,... Norský animovaný film Zuřivec („Sinna Mann") je natočen na motivy skutečné události a na základě vyprávění dětí, které zažily domácí násilí. Film ukazuje příběh chlapce jménem Bój, který vyrůstá v rodině, kde otec páchá násilí. Film sugestivně zachycuje Bójovy pocity s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY