Kéž by to naši četli

Kéž by to naši četli - Philippa Perryová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Philippa Perryová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Kéž by to naši četli.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kéž by to naši četli ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Philippa Perryová. Číst Kéž by to naši četli Online je nyní tak snadné!

POPIS


Každý rodič si přeje, aby jeho dítě bylo šťastné, a nechce to pokazit (tak jako to pokazili jeho rodiče!). Ale jak na to?V této poutavé, chytré a vřelé knize vám zkušená psychoterapeutka Philippa Perryová řekne, na čem opravdu záleží a jakému chování je důležité se vyhýbat – zásadní pro a proti v rodičovství. Její příběh začíná u rodičů samotných, u toho, jak se v minulosti utvářela a vyvíjela jejich vlastní psychika – a jak toto všechno může také ovlivnit jejich vlastní rodičovství. Místo toho, aby tvořila „dokonalý“ plán, nabízí Phillipa barvitý pohled na prvky, které vedou k hezkému vztahu mezi dítětem a rodičem. Tato osvěžující a neodsuzující kniha vám pomůže:Pochopit, jak výchova, kterou jste jako děti prošli, může ovlivnit způsob, jak vy vychováváte své vlastní dítě.Krotit, vyjádřit, přijmout a ocenit své vlastní city i city vašich dětí.Pochopit, že chování je jen komunikace.Prolomit negativní vzorce a stále se opakující chyby. Kéž by to naši četli – kniha, která nehodnotí, nýbrž moudře radí – je přesně to, co si každý rodič chce přečíst, a každé dítě chce, aby už to udělali. Je to kniha o tom, jaké vztahy máme se svými dětmi, co stojí v cestě dobré komunikaci a co ji může zlepšit. Protože nejdůležitější vztah je mezi rodiči a dětmi. Přesto se může pokazit a může být velmi těžké ho znovu vytvořit.Téměř každý rodič miluje své dítě, ale díky svěžím, moudrým a rozumným radám a krokům z této knihy také zjistíte, jak jste mezi sebou navzájem propojeni.


...y to naši četli - kniha, která nehodnotí, nýbrž moudře radí - je přesně to, co si každý rodič chce přečíst, a každé dítě chce, aby už to udělali ... Philippa Perryová - Nakladatelství JOTA ... . Je to kniha o tom, jaké vztahy máme se svými dětmi, co stojí v cestě dobré komunikaci a co ji může zlepšit. Kéž by to naši četli - kniha, která nehodnotí, nýbrž moudře radí - je přesně to, co si každý rodič chce přečíst, a každé dítě chce, aby už to udělali. Je to kniha o tom, jaké vztahy máme se svými dětmi, co stojí v cestě dobré komunikaci a co ji může zlepšit. Kéž by to naši četli - kniha, která nehod ... Kéž by to naši četli - Nakladatelství JOTA ... . Je to kniha o tom, jaké vztahy máme se svými dětmi, co stojí v cestě dobré komunikaci a co ji může zlepšit. Kéž by to naši četli - kniha, která nehodnotí, nýbrž moudře radí - je přesně to, co si každý rodič chce přečíst, a každé dítě chce, aby už to udělali. Je to kniha o tom, jaké vztahy máme se svými dětmi, c...SOUVISEJÍCÍ KNIHY