Mlsná huba

Mlsná huba - Magda Váňová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Magda Váňová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mlsná huba.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mlsná huba ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Magda Váňová. Číst Mlsná huba Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mlsná huba je restaurace, kterou si v 90. letech otevřeli v Kolíně manželé Reinovi. Jitka a Bohdan si sami zvolili restauraci jako svůj životní cíl. Jitka odmítla jít v medicínských stopách svých rodičů a zajímalo ji jen vaření a Bohdan se po jiných možnostech podnikaní ani nerozhlédl, protože s čerstvým inženýrským diplomem přivedl Jitku do jiného stavu. O čtvrt století později se Bohdan potká s Laurou Navarovou. Tato oslňující kráska se mstí chlapům za to, jak ji oklamal jeden barový muzikant, a nyní prchá před nafoukaným chlapíkem, který ji chce zabít za to, co mu provedla. Potřebuje se schovat a ochotně nastoupí do Bohdanovy restaurace. Podaří se jí zavedený podnik téměř rozvrátit, ale současně se s Reinovými natolik sblíží, že začne o sobě pochybovat a uvědomí si, že neví, jak naložit se svými oslňujícími půvaby, aby byla doopravdy a normálně šťastná.


... domácí mlsání z Jižních Čech. Ivan Vučkovič, Praha ... Nejprodávanější Kniha za posledních 14 dní | KOSMAS.cz ... ... . Jinak ti musím poděkovat za výborné džemy. Naši vždycky zavařovali jak o život a k snídani jsme jedli chleba s máslem a marmeládou. Mlsná huba je restaurace, kterou si v 90. letech otevřeli v Kolíně manželé Reinovi. Jitka a Bohdan si sami zvolili restauraci jako svůj životní cíl. Jitka odmítla jít v medicínských stopách svých rodičů a zajímalo ji jen vaření a Bohdan se po jiných možnostech podnikaní ani nerozhlédl, ... Mlsná huba, Písek, Jihočeský Kraj, Czech Republic. 15 ... Mlsná huba - Magda Váňová | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... ... Mlsná huba, Písek, Jihočeský Kraj, Czech Republic. 159 likes. nabídka domácích produktů z lokálních surovin - marmelády, sirupy Mlsná huba je restaurace, kterou si v 90. letech otevřeli v Kolíně manželé Reinovi. Jitka a Bohdan si sami zvolili restauraci jako svůj ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY