Pouliční pekařství: sladkosti na všechny způsoby

Pouliční pekařství: sladkosti na všechny způsoby - Paul Allam, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Paul Allam,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pouliční pekařství: sladkosti na všechny způsoby.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pouliční pekařství: sladkosti na všechny způsoby ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Paul Allam,. Číst Pouliční pekařství: sladkosti na všechny způsoby Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pouliční pekařství je přepychově ilustrovaný průvodce pečením, obsahující všechny techniky, tipy a triky, které bude nováček potřebovat na cestě za domácím pečivem řemeslné kvality. Zapálení majitelé Paul Allam a David McGuiness se v této knize dělí o tajemství svých více než devadesáti výrobků. Na krásných fotografiích jsou zachyceny detaily drobivých máslových pokrmů a nakažlivá atmosféra samotné pekárny Paul Allam a David McGuinness jsou šéfkuchaři, pekaři a spoluvlastníci populární Bourke Street Bakery, která byla na rušném sydneyském předměstí Surry Hills otevřena v roce 2004. Pekárna si rychle získala věhlas svým venkovským chlebem, labužnickými koláči a vynikajícími sladkostmi.


...í pekařství je přepychově ilustrovaný průvodce pečením, obsahující všechny techniky, tipy a triky, které bude nováček potřebovat na cestě za domácím pečivem řemeslné kvality ... pečení - štítek | Databáze knih ... ... Pouliční pekařství - Sladkosti na všechny způsoby ... ... í pekařství je přepychově ilustrovaný průvodce pečením, obsahující všechny techniky, tipy a triky, které bude nováček potřebovat na cestě za domácím pečivem řemeslné kvality.Zapálení majitelé Paul Allam a David McGuiness se v této knize dělí o tajemství svých více než devadesáti výrobků. Pouliční pekařství: sladkosti na všechny způsoby Autor: Allam, Paul a McGuinness, David Nakladatel: Omega EAN: 9788073909932 ISBN: 978-80-7390-993-2 Originál: Bourke Street Bakery: All Things Sweet: Unbeatable recipes from the iconic bakery Popis: 1× kniha, vázaná, 320 stran, česky Rozměry: 19 × 25,5 cm Rok vydání: Pouliční pekařství je přepychově ilustrovaný průvodce pečením, obsahující všechny techniky, tipy a triky, které bude nováček potřebovat na cestě za domácím pečivem řemes...SOUVISEJÍCÍ KNIHY