Pražské příběhy 3: Z Malostranských zákoutí až do Jiného Světa

Pražské příběhy 3: Z Malostranských zákoutí až do Jiného Světa - Dan Hrubý | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Dan Hrubý
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Pražské příběhy 3: Z Malostranských zákoutí až do Jiného Světa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pražské příběhy 3: Z Malostranských zákoutí až do Jiného Světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dan Hrubý. Číst Pražské příběhy 3: Z Malostranských zákoutí až do Jiného Světa Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na začátku listopadu přichází na trh pokračování velmi úspěšného knižního cyklu Dana Hrubého s názvem Pražské příběhy, tentokrát s podtitulem Z Malostranských zákoutí až do jiného světa. . Uzavře putování Malou Stranou cestou po náměstích a ulicích, o nichž nebyla řeč v předchozích dílech - Pražské příběhy, Na cestě Malou Stranou, 2015; Pražské příběhy, Na Hradčany, Nový Svět a zpátky na Malou Stranu, 2016.Na více než 500 stranách seznámí čtenáře se sociální historií konkrétních malostranských nebo hradčanských domů. S tím, jak se tu odrážely moderní dějiny konce 19. a 20. století. Kdo tu žil, kdo se tu narodil, zemřel, jaké dílo zde vzniklo, k jakému zločinu došlo.Čtenář se dozví, kdo byl Ferdinand Platil, jenž byl přes šedesát let plavčíkem na Občanské plovárně. Pozná neuvěřitelný osud skotské hudební skladatelky Geraldiny Muchové i příběh paní Chalupové, lampářky, kterou znal na Malé Straně každý.Jsou tu postavy i postavičky, prostitutky, kuplířky, slavní spisovatelé i jejich literární postavy (kdo ví, že na Malé Straně bydlel Haškův sapér Vodička?), udavači, kolaboranti, režiséři, herecké hvězdy i zapomenutí hrdinové, Češi, Němci i Židé, legendární výčepní a opilci, vrazi i sebevrazi, významní lékaři, vojáci obou světových válek, vězni nacistů i komunistů. Lidé slavní i docela neznámí.Knihu provází velké množství dosud neznámých a nikdy nepublikovaných fotografií ze soukromých sbírek a archivů.


...é příběhy 2 - Cesta na Hradčany, Nový Svět a zpátky na Malou Stranu Sleva 499,00 Kč 300,00 Kč včetně DPH Čtěte více; Fotbalové pozdravy z Ruska: Mistrovství světa den po dni Sleva 299,00 Kč 199,00 Kč včetně DPH Čtěte více; Pražské příběhy 3 - Z Malostranských zákoutí až do Jiného Světa Na začátku listopadu přichází na trh pokračování velmi úspěšného knižního cyklu Dana Hrubého s názvem Pražské příběhy, tentokrát s podtitulem Z Malostranských zákoutí až do jiného světa ... Pražské příběhy / Najlacnejšie knihy ... . Všechny informace o produktu Kniha Pražské příběhy 3 - Z Malostranských zákoutí až do Jiného Světa - Dan Hrubý, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Pražské příběhy 3 - Z Malostranských zákoutí až do Jiného Světa - Dan Hrubý. Pražské příběhy 3 - Z Malo ... Pražské příběhy 3 - Z Malostranských zákoutí až do Jiného ... ... . Všechny informace o produktu Kniha Pražské příběhy 3 - Z Malostranských zákoutí až do Jiného Světa - Dan Hrubý, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Pražské příběhy 3 - Z Malostranských zákoutí až do Jiného Světa - Dan Hrubý. Pražské příběhy 3 - Z Malo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY