Lekce: Moje cesta ke smysluplnému životu

Lekce: Moje cesta ke smysluplnému životu - Gisele Bündchen | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Gisele Bündchen
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lekce: Moje cesta ke smysluplnému životu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lekce: Moje cesta ke smysluplnému životu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gisele Bündchen. Číst Lekce: Moje cesta ke smysluplnému životu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Gisele Bündchen, světoznámá supermodelka, herečka a podle časopisu Forbes 89. nejmocnější žena světa, se rozhodla ve své autobiografické knize podělit se čtenáři o své zážitky, názory a životní zkušenosti, které utvářely její život a učinily ho smysluplným. Gisele, jak ji neznáte. Celý svět ji zná jako úspěšnou, oslňující brazilskou krásku, ale jen několik málo lidí zná opravdovou Gisele, ženu, jejíž soukromý život zdaleka nebyl tak oslnivý a bez mráčku, jak se navenek může zdát. Gisele – ikona módního průmyslu. Gisele Bündchen vyrůstala spolu se svými pěti sestrami na jihu Brazílie, kde měla to štěstí, že ji v jejích 14 letech potkal modelingový agent hledající nové talenty. O čtyři roky později se Gisele objevila na nezapomenutelné londýnské módní přehlídce Alexandera McQueena s umělým deštěm, která ji katapultovala mezi nejžádanější topmodelky. Od té doby nafotila bezmála 450 reklamních kampaní a více než 1 200 obálek časopisů a má za sebou téměř 500 módních přehlídek pro nejvlivnější světové značky. Stala se ikonou a v módním průmyslu zanechala nesmazatelnou stopu. Cesta k úspěchu i rodinnému životu. V knize Lekce plné fotografií z jejího veřejného, ale i soukromého života Gisele poprvé veřejnosti odhaluje, jaká opravdu je a co se během svého dosavadního života naučila, aby žila smysluplně – představuje cestu, kterou urazila od bosonohého dětství v malém brazilském městě po mezinárodní úspěch, mateřství a manželství. Dnes Gisele Bündchen působí jako velvyslankyně dobré vůle v UNEP (environmentálním programu OSN) a za své aktivity v oblasti ekologie byla Harvardovou univerzitou jmenována čestnou globální environmentální občankou.


... úspěchu i rodinnému životu V knize Lekce plné fotografií z jejího veřejného, ale i soukromého života Gisele poprvé veřejnosti odhaluje, jaká opravdu je a co se během svého dosavadního života naučila, aby žila smysluplně - představuje cestu, kterou urazila od bosonohého dětství v malém brazilském městě po ... Knihy/ Beletria próza rôzna ANAG | NajNakup.sk ... ... Lekce. Autorka: Gisele Bündchen. Vydalo: nakladatelství Anag Překlad: Julie Tesla Počet stran: 216 Vazba: pevná bez přebalu Vydáno: 2/2020 ISBN: 978-80-7554-257-1. Přečtěte si více o knize Lekce: Moje cesta ke smysluplnému životu, kterou do soutěže věnovala společnost Knihcentrum. Lekce Moje cesta ke smysluplnému životu. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zat ... Kniha: Lekce (Gisele Bündchen) | Martinus ... . Přečtěte si více o knize Lekce: Moje cesta ke smysluplnému životu, kterou do soutěže věnovala společnost Knihcentrum. Lekce Moje cesta ke smysluplnému životu. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zat...SOUVISEJÍCÍ KNIHY