Paříž - Společník cestovatele

Paříž - Společník cestovatele - Alan Tillier | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Alan Tillier
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Paříž - Společník cestovatele.pdf


Chcete si knihu přečíst?Paříž - Společník cestovatele ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alan Tillier. Číst Paříž - Společník cestovatele Online je nyní tak snadné!

POPIS


Široké ulice a pečlivě udržované parky, světová muzea a špičková kuchyně, zdroj inspirace pro bezpočet umělců, spisovatelů a filozofů – to všechno je Paříž, přední evropská metropole, po níž vás provede tento obsažný průvodce nové generace, který vám umožní maximálně využít pobyt, oceníte ho před cestou, během návštěvy i po návratu domů. Obsahuje více než 1 200 barevných fotografií, rady na cestu, tipy na nejvýznamnější památky a zajímavosti, které si nesmíte nechat ujít, i přehledné mapy vybraných míst a jedinečné trojrozměrné mapky z ptačí perspektivy, které vám plasticky přiblíží každou oblast. Nechybí ani podrobné informace o zábavě a nejoblíbenějších parcích, restauracích, divadlech, klubech, zařízeních pro děti a dalších možnostech, které vám lokalita nabízí.


...tenářská recenze: Alan Tillier - Paříž - Společník cestovatele 18 ... Kniha Paříž - Společník cestovatele | Moja-Kniha.sk ... .1.2013. Pravděpodobně nejpropracovanější řada průvodců Společník cestovatele obsáhla také francouzské hlavní město, centrum kultury, historických památek, slavných muzeí, město lásky - evropskou metropoli Paříž. Náš web zlepšujeme pomocí cookies. Do vašeho zařízení ukládáme také cookies třetích stran. Pokud nám dáte souhlas, můžeme náš web také přizpůsobit podle V ... Paříž - Společník cestovatele Euromedia Group, a.s. ... . Pokud nám dáte souhlas, můžeme náš web také přizpůsobit podle Vašeho chování při jeho prohlížení a s vaším souhlasem tyto informace také předat reklamním společnostem a sociálním sítím, aby Vám zobrazily cílenou reklamu, nebo za účelem e-mailového oslovení. Všechny informace o produktu Mapy Paříž Společník cestovatele, porovnání cen z internetových obchodů, hodno...SOUVISEJÍCÍ KNIHY