Malý pejsek

Malý pejsek - Richard Powell | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Richard Powell
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Malý pejsek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Malý pejsek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Richard Powell. Číst Malý pejsek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Interaktivní leporelo s posuvnými obrázky, které podporuje rozvoj zrakového vnímání, jemné motoriky a myšlení. Posouváním pohyblivých částí děťátko odkryje veselá překvapení a naučí se mnoho nového. Pestré barvy, roztomilá zvířátka a žertovné situace pobaví každého smíška. Leporela jsou určená pro děti od jednoho roku k zafixování pojmů jako hubený-tlustý, čistý-špinavý, uvnitř-venku, malý-velký, pomalý-rychlý, nahoře-dole apod.


...l odebrán z nevhodných podmínek. Je to malý, 7 kilový střapatý pejsek, je velmi hodný, vhodný i k dětem, ale pouze rozumným dětem, bohužel se trochu bojí nových věcí a zvuků ... Kniha: Malý pejsek - Richard Powell | Knihy.ABZ.cz ... .Tofimu jsou asi 3 roky, má rád pohyb a půjde všude za vámi. S pejsky nekonfliktní, jen se musí nejdříve seznámit a zvy ... Vyberte si správné plemeno v našem atlasu psů. Zkušenosti majitelů, profily dle ras a rady k chovu. Australský teriér (Australian Terrier) - Australský teriér je malý lovecký pes milující pravidelné aktivity a dlouhé procházky. Baset Hound (Basset Hound) - Baset Hound je vytrva ... Kniha: Malý pejsek - Richard Powell | Knihy.ABZ.cz ... . Australský teriér (Australian Terrier) - Australský teriér je malý lovecký pes milující pravidelné aktivity a dlouhé procházky. Baset Hound (Basset Hound) - Baset Hound je vytrvalý a houževnatý lovecký pes, velmi důstojného vzhledu. Je nadán hlubokým, melodickým hlasem a v terénu je schopný neuvě...SOUVISEJÍCÍ KNIHY