Nebe v kleci

Nebe v kleci - Christine Leunensová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Christine Leunensová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nebe v kleci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nebe v kleci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Christine Leunensová. Číst Nebe v kleci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Johannes, nadšený a zanícený člen Hitlerovy mládeže, žije ve velkém domě ve Vídni. Jednoho dne zjistí, že jeho rodiče ukrývají za falešnou zdí židovskou dívku jménem Elsa. Johannes je upřímně otřesen. Postupně se ale jeho počáteční hrůza mění v zájem, následně v lásku a nakonec v posedlost. Jeho rodiče ale jednoho dne zmizí a Johannes si uvědomí, že je jediný, kdo o Elsině přítomnosti v domě ví, a je tudíž zodpovědný za její přežití. Mezi mladými lidmi vzniká zvláštní vztah, jsou si navzájem manipulátory i manipulovanými. Johannes se obává konce války, protože s ním by přišel o Elsu i jejich vztah. O vztah, jenž se zmítá mezi vášní a posedlostí, závislostí a lhostejností, láskou a nenávistí. Toto poutavé mistrovské dílo zkoumá otázky pravdy a lži a odhaluje ta nejtemnější zákoutí lidské duše.


...kleci. E-SHOP dotazy +420 515 919 586, sekretariát +420 515 919 580 ... Kniha Nebe v kleci | Moja-Kniha.sk ... . Registrace Přihlásit se. 0 0 K ... Nebe v kleci. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Skoro se až nechce věřit, že je Nebe v kleci mezinárodní ... Soutěž o knihu Nebe v kleci (Christine Leunensová) | Klub ... ... . ... Skoro se až nechce věřit, že je Nebe v kleci mezinárodní bestseller. Původně jsem chtěla dát alespoň tři hvězdy, nakonec ale dávám jen dvě, protože s odstupem času cítím, že ve mně kniha krom zklamání nezanechala v podstatě nic. Škoda, nakročeno měla slibně. Tak snad příště. Elektronická kniha Nebe v kleci na www.alz...SOUVISEJÍCÍ KNIHY