Qwirkle - Desková hra

Qwirkle - Desková hra - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Qwirkle - Desková hra.pdf


Chcete si knihu přečíst?Qwirkle - Desková hra ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Qwirkle - Desková hra Online je nyní tak snadné!

POPIS


Qwirkle je abstraktní hrou ne nepodobnou například hře Scrabble. Ovšem tady nevytváříte slova, ale spojujete dohromady tvary a barvy. Představte si piškvorky a Scrabble dohromady. Každý hráč má před sebou kameny jako v dominu a na nich se střídá šest symbolů v šesti barvách. Ve svém tahu hráč vždy musí buď umístit kameny, anebo je vyměnit. Umisťuje je podobně jako ve Scrabble (tudíž je omezen tím, jaké kameny mohou ležet vedle sebe), ale v jedné řadě se nesmí opakovat stejný symbol, popř. barva. Čím delší řadu hráč vytvoří, tím více bodů získá. Hra netrvá dlouho a patří mezi rodinné hry. Vzhledem k lehkým pravidlům je dobře hratelná i s novými hráči, třeba návštěvou apod.


...rld je válečná desková hra, ve které probíhají urputné boje civilizací ... Copa - desková hra - HRAS ... . Ve SmallWorldu je totiž málo místa. Příliš mnoho ras se snaží žít z tvojí půdy - půdy, kterou ti tví předci odkázali v naději, že vybuduješ velkolepou říši, se kterou ovládneš Hra roku 2011 QWIRKLE, jejíž smysl je utvořit řada stejných barev či symbolů. Přestože jsou pravidla hry Qwirkle skutečně jednoduché, budete muset zapojit strategické myšlení a svou taktiku promyslet dopředu Při položení 108 hracích kamenů hráči tvoří a rozšiřují řady stejných barev a stejných symbolů tak, aby dosáhli co nejvíce bodů. Qwirkle je celosvětově ceněná abstraktní hra pro celou rodinu. Jakkoli m ... MegaHračky.cz - Qwirkle - Deskové hry ... . Qwirkle je celosvětově ceněná abstraktní hra pro celou rodinu. Jakkoli může hra Qwirkle vypadat jako jednoduché spojování barev a tvarů, prav...SOUVISEJÍCÍ KNIHY