Krása, která přetrvá

Krása, která přetrvá - Ashley Woodfolk | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Ashley Woodfolk
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Krása, která přetrvá.pdf


Chcete si knihu přečíst?Krása, která přetrvá ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ashley Woodfolk. Číst Krása, která přetrvá Online je nyní tak snadné!

POPIS


Krásně smutný román nejen o vyrovnávání se s žalem a ztrátou blízkých, ale také o tom, co přetrvá navždy.Autumn vždy přesně věděla, kým je – talentovanou umělkyní a věrnou kamarádkou. Shay charakterizovaly dvě věci: pouto s její sestrou dvojčetem a láska k hudbě. A Logana zas milostný život inspiroval ke skládání zamilovaných písní. Když ale každého z nich potká nějaká tragédie, hudba už najednou nestačí. Shay třeba píše blogy o hudbě a snaží se nesesypat. Autumn zase posílá zprávy, přestože ví, že na ně už nikdy nikdo neodpoví.Navzdory smutku, který prožívají, je právě hudba něčím, co by je mohlo opět spojit – tím krásným, co zůstává.


... smutný román nejen o vyrovnávání se s žalem a ztrátou blízkých, ale také o tom, co přetrvá navždy ... Krása, která přetrvá — Vodafone galerie ... . Autumn vždy přesně věděla, kým je - talen... Krása, která přetrvá - Ashley Woodfolk | Databáze knih Krása, která přetrvá. Ashley Woodfolk. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, ve čtvrtek 21.5. u Vás doma (Typy ... Krása, která přetrvá - Ashley Woodfolk. Krásně smutný román nejen o vyrovnáv ... Kniha Krása, která přetrvá - Ashley Woodfolk | knizniklub.cz ... .5. u Vás doma (Typy ... Krása, která přetrvá - Ashley Woodfolk. Krásně smutný román nejen o vyrovnávání se s žalem a ztrátou blízkých, ale také o tom, co přetrvá navždy.... Krása, která přetrvá Autor: Woodfolk, Ashley Nakladat...SOUVISEJÍCÍ KNIHY