Zlomené duše

Zlomené duše - Simone St. Jamesová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Simone St. Jamesová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlomené duše.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zlomené duše ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Simone St. Jamesová. Číst Zlomené duše Online je nyní tak snadné!

POPIS


Píše se rok 1950 a v tajuplné internátní škole plné odložených děvčat se zrodí přátelství čtyř dívek. Dokud jedna z nich záhadně nezmizí. O více než šedesát let později se snaží novinářka Fiona napsat reportáž o rekonstrukci školy a odhalit tajemství okolo dávné vraždy své sestry. Poté co je na stejném místě ve staré studni nalezena mrtvola, začíná Fiona s pomocí přítele-policisty rozkrývat temný příběh z minulosti… a zároveň současnosti.


... duše book. Read 5,538 reviews from the world's largest community for readers ... Zlomené duše - St. James, Simone - Megaknihy.cz ... . Píše se rok 1950 a v tajuplné internátní škole plné odložených děvč... Píše se rok 1950 a v tajuplné internátní škole plné odložených děvčat se zrodí přátelství čtyř dívek. Dokud jedna z nich záhadně nezmizí. O více než šedesát let později se snaží novinářka Fiona napsat reportáž o rekonstrukci školy a odhalit tajemství Kniha Zlomené duše Přidat komentář. yetti09. 4 07. května. Moc hezká kniha. Autorka píše velmi čtivým styl ... Zlomené duše - Simone St. James | Databáze knih ... . yetti09. 4 07. května. Moc hezká kniha. Autorka píše velmi čtivým stylem, bez zbytečné omáčky. ... Audiokniha Zlomené duše - mrazivý thriller, jehož autorkou je Simone St. Jamesová. Čte Dana Černá. Tajemné vraždy, straši...SOUVISEJÍCÍ KNIHY