Maltézská výměna

Maltézská výměna - Steve Berry | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Steve Berry
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Maltézská výměna.pdf


Chcete si knihu přečíst?Maltézská výměna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Steve Berry. Číst Maltézská výměna Online je nyní tak snadné!

POPIS


Papež zemřel a ve Vatikánu se chystá volba jeho nástupce. Jeden z kardinálů však místo příprav zamíří na Maltu, aby našel tajný dokument sepsaný císařem Konstantinem. Bývalý tajný agent Cotton Malone v Itálii právě pátrá po tajemné korespondenci mezi Mussolinim a Churchillem. Není ale sám. Stopy vedou k maltézským rytířům, v jejichž řádu dřímá zlo – sekta odhodlaná ovlivnit volbu papeže. Malone se ocitá uprostřed zběsilé honby za kardinálem, rytíři i ztraceným dokumentem.


...altézská výměna Papež je mrtvý. Do Vatikánu je svoláno konkláve, které ustanoví novou hlavu církve ... Kniha Maltézská výměna | Moja-Kniha.sk ... . Jeden z kardinálů však namísto příprav na volbu Svatého otce odjede z Říma na Maltu, aby se pokusil nalézt velmi ošemetný dokument, sepsaný ve čtvrtém století císařem Konstantinem. Papež zemřel a ve Vatikánu se chystá volba jeho nástupce. Jeden z kardinálů však místo příprav zamíří na Maltu, aby našel tajný dokument sepsaný císařem Konstantinem. Bývalý tajný agent Cotton Malone v Itálii právě pátrá po tajemné korespondenci mezi Maltézská vý ... Kniha: Maltézská výměna - Steve Berry | Knihy.ABZ.cz ... . Bývalý tajný agent Cotton Malone v Itálii právě pátrá po tajemné korespondenci mezi Maltézská výměna 2020; Thriller 2009; Templářské dědictví 2006; Jantarová komnata 2007; Alexandrijská knihovna 20...SOUVISEJÍCÍ KNIHY