Jana Seymourová: Laskavá královna

Jana Seymourová: Laskavá královna - Alison Weirová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Alison Weirová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jana Seymourová: Laskavá královna.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jana Seymourová: Laskavá královna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alison Weirová. Číst Jana Seymourová: Laskavá královna Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pouhých jedenáct dnů po popravě Anny Boleynové obléká Jana Seymourová svatební šat, aby se stala třetí ženou Jindřicha VIII. Poslední dobou přitom zblízka sledovala, jak se králova vášeň k předchozí manželce rychle mění v ledový chlad a velkolepé dvorské slavnosti, hostiny, lovy i chodby královských paláců se náhle stávají kulisami děsivé tragédie. Jana ví, že musí porodit králi syna, jinak jí hrozí smrt. Nová královna musí vystoupit ze stínu Kateřiny Aragonské i Anny Boleynové a dát zemi dědice, jen tak totiž může přimět krutého krále, aby s ní i s celou zemí jednal laskavěji. Sílu jí dává její víra a naděje, že se jí na tomto zkaženém světě podaří vykonat alespoň něco dobrého.


... jedenáct dnů po popravě Anny Boleynové obléká Jana Seymourová svatební šat, aby se stala třetí ženou Jindřicha VIII ... Jana Seymourová - Laskavá královna - Alison Weirová ... ... . Poslední dobou přitom zblízka sledovala, jak se králova vášeň k předchozí manželce rychle mění v ledový chlad a velkolepé dvorské slavnosti, hostiny, lovy i chodby královských paláců se náhle stávají kulisami děsivé tragédie. Jindřich VIII., anglický král, 1491-1547 Tudorovci 16. století Anglie manželství královny Jana Seymourová, královna, 1507/1508-1537 Autor a jeho další knihy Alison Weir Jana ... Kniha Jana Seymourová - Laskavá královna - Alison Weirová ... ... . století Anglie manželství královny Jana Seymourová, královna, 1507/1508-1537 Autor a jeho další knihy Alison Weir Jana Seymourová u dvora. Není o ní příliš mnoho známo. Byla pátým z desíti dětí sira Johna Seymoura († 1536), který na Jindřichově dvoře požíval jisté vážnosti, a jeho manželky Margery Wentworthové († 1550).. Ke dvoru byla uve...SOUVISEJÍCÍ KNIHY