Na hraně zákona

Na hraně zákona - Nora Robertsová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Nora Robertsová
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Na hraně zákona.pdf


Chcete si knihu přečíst?Na hraně zákona ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nora Robertsová. Číst Na hraně zákona Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sarah se rozhodne opustit pohodlný život ve Filadelfii a vydá se na divoký západ do Arizony, kde chce najít svého otce. Záhy zjišťuje, že tady platí jiná pravidla a jiné zákony, než na jaké byla coby městská dáma z východního pobřeží zvyklá. Je však rozhodnutá vytrvat. Není žádná rozmazlená slečinka, je silná, tvrdohlavá, odhodlaná a ví, co chce. Stejně silný, tvrdohlavý a odhodlaný je Jake, napůl běloch, napůl Apač, který se snaží v Arizoně bojovat proti bezpráví, bezuzdnému loupení a zabíjení. Setkání se Sarah je pro něj osudové. I když dělá všechno pro to, aby jí nepodlehl, snaží se ji chránit a brzy si uvědomí, že se mu v její přítomnosti líbí. Mnohem víc, než by si přál.


... "Na hraně zákona" doporučujeme také: Mlsná huba Váňová, Magda Cena: 286 Kč Slib Keleová-Vasilková, Táňa Cena: 245 Kč Vražedná hra Patterson, James Cena: 326 Kč Na okraji propasti Minier, Bernard Cena: 382 Kč Nový začátek Roberts, Nora Cena: 311 Kč ... Proti úplnému uzavření obory Jelenice — odmítáme soukromé ... ... ... Hledáte Na hraně zákona od Nora Robertsová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Andrej v Labáku a Pavel Henke Na hraně zákona na Loupežák. Kamera : Já a Pejta. Obchodníci přesto vycítili příležitost a našli cestu, jak na hraně zákona z rychlotestů profitovat. Webová stránka nabízející rychlotesty uvádí, že prodávajícím je ve Slovinsku zaregistrovaná firma SEZNAM, Jaromír Petr s.p. ... Na hraně zákona Xa - YouTube ... . Kamera : Já a Pejta. Obchodníci přesto vycítili příležitost a našli cestu, jak na hraně zákona z rychlotestů profitovat. Webová stránka nabízející rychlotesty uvádí, že prodávajícím je ve Slovinsku zaregistrovaná firma SEZNAM, Jaromír Petr s.p. Reklama na tento web se minulou neděli obj...SOUVISEJÍCÍ KNIHY