Temná věž III - Pustiny

Temná věž III - Pustiny - Stephen King | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Stephen King
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Temná věž III - Pustiny.pdf


Chcete si knihu přečíst?Temná věž III - Pustiny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephen King. Číst Temná věž III - Pustiny Online je nyní tak snadné!

POPIS


Magická směs fantasy a hororu, vizionářská série Stephena Kinga, která se nepodobá ničemu, co jste kdy četli. Pustiny vyprávějí o tom, co se přihodilo poutníkům Středosvětem několik měsíců poté, co byly otevřeny poslední dveře na břehu moře. Ušli už pořádný kus cesty do vnitrozemí. Doba odpočinku končí a začíná doba učení. Susannah se učí střílet... Eddie se učí vyřezávat... a pistolník se učí, jaké to je... přicházet kousek po kousku o rozum.


...věž III. - Pustiny (Napětí) - TEMNÁ VĚŽ Magická směs fantasy a hororu, vizionářská série Stephena Kinga, která se nepodobá ničemu, co jste kdy četli Pustiny vyprávějí o tom, co se přihodilo poutníkům Středosvětem několik měsíců poté, co byly otevřeny poslední dveře na břehu moře ... Série Temná Věž | Knihy Dobrovský ... . Ušli už pořádný kus... Temná věž III - Pustiny. Roland, Eddie, a Odetta, nyní známá jako Susannah, se dostanou do zpustošeného města Lud, ale před pokračováním v cestě šíleným vlakem, který je vezme do Pustin, musejí přivést ještě někoho do jejich ka-tet z Rolandovi minulosti. Temná věž III - Pustiny Autor: King, Stephen Nakladatel: BETA Dobrovský EAN: 9788075931764 ISBN: 978-80-7593-176-4 Originál: The Wastelands (The Dark Tower III) Překlad: Bartošková, Linda Popis: 1× kniha, váza ... Temná věž III - Pustiny - Stephen King | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Temná věž III - Pustiny Autor: King, Stephen Nakladatel: BETA Dobrovský EAN: 9788075931764 ISBN: 978-80-7593-176-4 Originál: The Wastelands (The Dark Tower III) Překlad: Bartošková, Linda Popis: 1× kniha, váza...SOUVISEJÍCÍ KNIHY