Vinařský deník

Vinařský deník - Daniel Jahn | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Daniel Jahn
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vinařský deník.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vinařský deník ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniel Jahn. Číst Vinařský deník Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vinařský deník je druhým literárním počinem Daniela Jahna po jeho debutovém románu Naivní sezóna (Dauphin 2017). Nová próza beletristickou formou deníkových zápisů mapuje vinařské práce v průběhu jednoho roku, tedy pěstování vinné révy a výrobu vína. Text je pojat v odlehčeném stylu „Betty MacDonaldové“, tedy jak se to dělat má, i jak se to dělat nemá, co všechno se při této práci může přihodit a pokazit, to se také přihodí a pokazí. Zájemce o vinařskou problematiku, či malovinař - hobbista, tu ale najde řadu relevantních informací. Tento základní rámec knihy ovšem doplňují další, „vážnější“ témata, střípky z jakési rodinné kroniky, především věčný boj s dcerou a její pubertou, peprné dialogy, ve kterých jde často o přežití a které odhalují, že pod pokličkou poklidného vinařského života se odehrává nejedno drama. Dalším Jahnovým tématem je vlastní krize středního věku a hledání další náplně života „v době, kdy se přestávají dít kouzla“. To všechno, všechny niterné pochybnosti překonává autor s nadhledem, humorem, ironií a sebeironií sobě vlastní.


...i čtenářů, a to nejenom těch, kteří se zajímají o vinařskou problematiku, by rozhodně neměl ujít druhý román Daniela Jahna (Vinařský deník, nakladatelství Pragoline), který přichází na knižní trh právě v těchto dnech ... Kniha: Vinařský deník - Daniel Jahn | Knihy.ABZ.cz ... . Vinařský deník je druhým literárním počinem Daniela Jahna po jeho debutovém románu Naivní sezóna (Dauphin 2017). Nová próza beletristickou formou deníkových zápisů mapuje vinařské práce v průběhu jednoho roku, tedy pěstování vinné révy a výrobu vína. Text je pojat v odlehčeném stylu \\"Betty MacDonaldové\\", tedy jak se to dělat má, i jak se to dělat nemá ... Vinařský deník je druhým literárním počinem Daniela Jahna po jeho debutovém románu Naivní sezóna (Dauphin 2017). ... Vinařský deník - Daniel Jahn | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Text je pojat v odlehčeném stylu \\"Betty MacDonaldové\\", tedy jak se to dělat má, i jak se to dělat nemá ... Vinařský deník je druhým literárním počinem Daniela Jahna po jeho debutovém románu Naivní sezóna (Dauphin 2017). Nová próza beletristickou formou dení...SOUVISEJÍCÍ KNIHY