Mistr mystifikace: Meč a Koruna 1

Mistr mystifikace: Meč a Koruna 1 - Sabine Ebertová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Sabine Ebertová
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Mistr mystifikace: Meč a Koruna 1.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mistr mystifikace: Meč a Koruna 1 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sabine Ebertová. Číst Mistr mystifikace: Meč a Koruna 1 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Začátek nevšední středověké trilogie MEČ A KORUNA dějově volně předchází pentalogii o Porodní bábě. Mistr mystifikace je úvod epické ságy, v níž nás autorka zavádí do pohnutých časů 12. století. Po smrti císaře Lothara v roce 1137 bojují Štaufové a Welfové o trůn, zatímco Askánci, Wettinové a jiné vlivné šlechtické rody se snaží udržet a rozšířit svá mocenská postavení. Nikdo z nich se neštítí jakéhokoli prostředku k dosažení svého cíle: intrik, zrady, vynucených manželských svazků ani otevřené války. Vazalové se musí rozhodnout, na kterou stranu se postaví, mladičké dívky jsou zavlečeny jako záruka věrnosti, některé ženy mají strach, jiné naopak v sobě najdou sílu se prosadit. Sledujeme vzestup Fridricha Barbarossy v nejmocnějšího panovníka středověku i pohnutý osud mladičké Kunigundy z Plötzkau, která musí překonat sama sebe. Milovníci historické ságy Sabine Ebertové o Porodní bábě se v této nové trilogii setkají s řadou tehdejších protagonistů v době jejich mládí, zejména s mladým Christianem.


...upit eknihu. Začátek nevšední středověké trilogie MEČ A KORUNA dějově volně předchází pentalogii o Porodní bábě ... Mistr mystifikace (Sabine Ebert) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Mistr mystifikace je úvod epické ságy, v níž nás autorka zavádí do pohnutých časů 12. století. Komplet Meč a Koruna 1: Mistr mystifikace + Meč a Koruna 2: Mladý sokol + Meč a Koruna 3: Čas zrady - Sabine Ebertová. Začátek nevšední středověké trilogie MEČ A KORUNA dějově volně předchází pentalogii o Porodní bábě. Mistr mystifikace je úvod epické ságy, v níž nás autorka zavádí do pohnutých časů 12. století. Meč a Koruna 1: Mi ... Kniha: Meč a Koruna 1: Mistr mystifikace (Sabine Ebertová ... ... . Mistr mystifikace je úvod epické ságy, v níž nás autorka zavádí do pohnutých časů 12. století. Meč a Koruna 1: Mistr mystifikace ... Mistr mystifikace je úvod epické ságy, v níž nás autorka zavádí do pohnutých časů 12. století. Po smrti císaře Lothara v roce 1137 bojují Štaufové a Welfové o trůn, zatímco Aská...SOUVISEJÍCÍ KNIHY