Orbis pictus: Svět v obrazech pro nejmenší - II. díl

Orbis pictus: Svět v obrazech pro nejmenší - II. díl - Jan Amos Komenský | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Amos Komenský
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Orbis pictus: Svět v obrazech pro nejmenší - II. díl.pdf


Chcete si knihu přečíst?Orbis pictus: Svět v obrazech pro nejmenší - II. díl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Amos Komenský. Číst Orbis pictus: Svět v obrazech pro nejmenší - II. díl Online je nyní tak snadné!

POPIS


Další aktuální výbor z unikátní obrazové učebnice Jana Amose Komenského doplněný novými ilustracemi Václava Sokola se snaží zprostředkovat „svět v obrazech“ současnému dětskému čtenáři. Kniha navazuje na předchozí úspěšný první díl a přináší další nové obrázky a nové situace ze světa, který nás obklopuje. Kniha přináší Komenského texty v modernizované češtině, doplňuje je anglickým překladem a také originální latinou. Kniha tak může směle sloužit i původnímu záměru svého autora – může mladému čtenáři otevírat okno do světa cizích jazyků.


...pictus: Svět v obrazech pro nejmenší - II ... Orbis pictus - Svět v obrazech pro nejmenší II. s obrázky ... ... . díl. Jan Amos Komenský ... Kniha navazuje na předchozí úspěšný první díl a přináší další nové obrázky a nové situace ze světa, který nás obklopuje. Kniha přináší Komenského texty v... Zobrazit celý text. Orbis pictus Svět v obrazech pro nejmenší - II. díl ... Orbis pictus - II. díl Svět v obrazech pro nejmenší Komenský Jan Amos. Další aktuální výbor z unikátní obr ... Jan Amos Komenský: Orbis pictus - Svět v obrazech pro ... ... . Další aktuální výbor z unikátní obrazové učebnice Jana Amose Komenského doplněný novými ilustracemi Václava Sokola se snaží zprostředkovat „svět v obrazech" současnému dětskému čtenáři. Orbis pictus - Svět v obrazech pro nejmenší II. s obrázky Václava Sokola / podle ... obrazové učebnice Jana Amose Komenského doplněný novými ilustracemi Václava Sokola se sna...SOUVISEJÍCÍ KNIHY