Svobodné zednářství a katolicismus

Svobodné zednářství a katolicismus - Max Heindel | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Max Heindel
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Svobodné zednářství a katolicismus.pdf


Chcete si knihu přečíst?Svobodné zednářství a katolicismus ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Max Heindel. Číst Svobodné zednářství a katolicismus Online je nyní tak snadné!

POPIS


Stavba Šalamounova chrámu a setkání Šalamouna s královnou ze Sáby. Příběhy, které alespoň zběžně znají i ti, kteří se jinak o biblické texty nezajímají. Mnohem podrobněji a místy odlišně vypráví o těchto událostech legenda svobodných zednářů. Velká pozornost je věnována Christianu Rosenkreutzovi, mistru staviteli, o němž se bible nezmiňuje. Tato verze není tolik známá, protože byla tajná a dlouho se mimo zednářské a rosekruciánské lóže nevyprávěla, ani nepublikovala. Teprve na začátku 20. století se rosekruciánštíbratři rozhodli, že svoji nauku zveřejní. Touto prací byl pověřen Max Heindel, který je dobře známý zejména těm, kteří se zajímají o astrologii. Vedle obsáhlé Rosekruciánské kosmokoncepce vznikla i celá řada méně rozsáhlých děl, mezi něž patří i tato kniha. V češtině vychází poprvé.


... zednářství a katolicismus : pojednání o kosmických skutečnostech, na nichž jsou založeny obě velké instituce : poučné a zajímavé odhalení o duchovní podstatě obou vývojových proudů a o rozdílu mezi nimi / Svobodné zednářství a katolicismus Autor: Heindel, Max Nakladatel: Obec unitářů v Ostravě EAN: 9788090667112 ISBN: 978-80-906671-1-2 Překlad: Oršulík, Josef Popis: 1× kniha, brožovaná, 70 stran, česky Rozměry: 14,5 × 21 cm Rok vydání: 2017 (2 ... Knihy se štítkem svobodné zednářství | ČBDB.cz ... . vydání) Svobodné zednářství a katolicismus : pojednání o kosmických skutečnostech, na nichž jsou založeny obě velké instituce : poučné a zajímavé odhalení o duchovní podstatě obou vývojových proudů a o rozdílu mezi nimi / Hlavní autor: Heindel, Max, 1865-1919: Další autoři: Oršulík, Josef: Tém ... UNIMARC/MARC: Svobodné zednářství a katolicismus ... . vydání) Svobodné zednářství a katolicismus : pojednání o kosmických skutečnostech, na nichž jsou založeny obě velké instituce : poučné a zajímavé odhalení o duchovní podstatě obou vývojových proudů a o rozdílu mezi nimi / Hlavní autor: Heindel, Max, 1865-1919: Další autoři: Oršulík, Josef: Tém...SOUVISEJÍCÍ KNIHY