Za zdmi

Za zdmi - Hollie Overtonová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Hollie Overtonová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Za zdmi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Za zdmi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hollie Overtonová. Číst Za zdmi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kristy má pocit, že uvízla na mrtvém bodě. Aby uživila dospívajícího syna Ryana a nemocného otce, zůstává v práci, která ji čím dál víc vyčerpává: coby zaměstnankyně texaské věznice je totiž dennodenně v kontaktu s lidmi, kteří spáchali ty nejhůře představitelné věci a jsou odsouzeni k trestu smrti. Když se seznámí s Lancem, který Ryana učí džudo, věří, že by se její život mohl konečně obrátit k lepšímu. Naneštěstí se záhy ukáže, že Lance je monstrum; začne ji týrat jak psychicky, tak fyzicky. Pro Kristy je nemyslitelné, že by své trápení přiznala synovi nebo otci, a její jedinou oporou se paradoxně stává Clifton, vězeň čekající na popravu za zabití svých dvou dětí. Jenže ten toho zpoza zdí své cely zmůže jen pramálo. A Kristy se sama musí rozhodnout, kolik si toho ještě nechá líbit … Temný psychothriller autorky Panenky (Ikar, 2017) tematizující problematiku domácího násilí, hranic, které je člověk ochoten překročit, aby ochránil svou rodinu, a morálky obecně.


...a zdmi Přidat komentář. maximus13. 5 23 ... Sator Marte - Za zdmi - Encyclopaedia Metallum: The Metal ... ... . dubna. Na základě dvou opačných příběhů - na jedné straně vězně (odsouzeného spravedlivě?) a na druhé straně prozatím bezúhonného občana se odehrává drama. ... Material Design Iconic Font is a full suite of official material design icons (created and maintained by Google), with additional community-designed icons and brands icons for easy scalable vector graphics on websites or desktop. 33 New Icons in 2.2. This icon has chang ... Za Zdmi - YouTube ... . 33 New Icons in 2.2. This icon has changed since version 2.1. google-plus-box. Web Application. assignment-account. Provided to YouTube by The Orchard Enterprises Za Zdmi · Sator Marte Za Zdmi ℗ 2010 Naga Productions Released on: 2010-05-31 Auto-generated by YouTube. Městské muzeum a galerie využívá čas, kdy je veřejnosti uzav...SOUVISEJÍCÍ KNIHY