SU-152 a příbuzná vozidla: Konstrukce a vývoj

SU-152 a příbuzná vozidla: Konstrukce a vývoj - Jurij Pašolok | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jurij Pašolok
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
SU-152 a příbuzná vozidla: Konstrukce a vývoj.pdf


Chcete si knihu přečíst?SU-152 a příbuzná vozidla: Konstrukce a vývoj ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jurij Pašolok. Číst SU-152 a příbuzná vozidla: Konstrukce a vývoj Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jurij Pašolok se erudovaně a do pozoruhodných detailů zabývá všemi zvraty v historii vývoje SU-152, jemuž po bitvě u Kurska přezdívali Zveroboj (Zabiják zvířat) kvůli schopnosti ničit i ty nejtěžší tanky nepřítele. Současně odkrývá mnoho dosud neznámých nebo mylně tradovaných fakt. Jeho pohled na celou problematiku je jiný než u západních autorů, kteří k archivním fondům přístup zřejmě nikdy nezískají, jde o pohled z ruské strany. Čtenáře určitě zaujme jeho mnohdy velmi kritický přístup. Velká část dokumentů pochází z Ústředního archivu Ministerstva obrany Ruské federace v Podolsku. Pro zájemce o historickou bojovou techniku jde bezesporu o lahůdku, neboť Pašolokův ničím nezkreslený výzkum jim umožní mnohem lépe pochopit a ocenit sovětský vývoj samohybných děl, zvláště když jde o prezentaci materiálů, které nikdo zvenčí předtím neviděl.


...a příbuzná vozidla Konstrukce a vývoj ... SU-152 a příbuzná vozidla - Jurij Pašolok | Databáze knih ... . ... neboť Pašolokův ničím nezkreslený výzkum jim umožní mnohem lépe pochopit a ocenit sovětský vývoj samohybných děl, zvláště když jde o prezentaci materiálů, které nikdo zvenčí předtím neviděl. SU-152 a příbuzná vozidla -- Konstrukce a vývoj - Pašolok, Jurij ; Poprvé se k českému čtenáři dostávají dokumenty, fotografie a výkresy z tajných sovětských archivů, které slouží k prezentaci skutečného příběhu SU-152 a ostatních samohybných ... SU-152 a příbuzná vozidla: Konstru ... SU-152 a příbuzná vozidla: Konstrukce a vývoj - KOSMAS.cz ... ... SU-152 a příbuzná vozidla: Konstrukce a vývoj Poprvé se k českému čtenáři dostávají dokumenty, fotografie a výkresy z tajných sovětských archivů, které slouží k prezentaci skutečného příběhu SU-152 a ostatních samohybných děl postavených na podvozku tanku KV. Hledáte SU...SOUVISEJÍCÍ KNIHY