Nezvěstná

Nezvěstná - T. J. Brearton | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
T. J. Brearton
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Nezvěstná.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nezvěstná ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor T. J. Brearton. Číst Nezvěstná Online je nyní tak snadné!

POPIS


Začalo to jako úplně obyčejný den. Jenže pak ji unesli. Katie Calumetová se nevrátí ze svého ranního běhu. Její zmizení dostane na starosti detektiv Justin Cross, který postupně zjišťuje, že nalezení Katie bude zatím jeho nejtěžším případem – i proto, že rodina Calumetových má svá vlastní tajemství. Zatímco Justin bez oddychu pátrá po tom, kdo a proč ji unesl, Katie se zoufale pokouší utéct svým únoscům... Dokáže ji Justin najít, dřív než bude pozdě? Americký bestsellerový autor T. J. Brearton napsal strhující thriller plný napětí, akcí a zvratů, který vás vtáhne hned od začátku a nepustí, dokud se nedozvíte, jak to dopadlo.


... Ben a Kara řeší už rok manželskou krizi i vztahy s nově adoptovanou dcerou, její biologickou matkou a novou chůvou, která nastoupila místo hodné staré paní ... Ztraceni v domě - Nezvěstná | Facebook ... . Když jednoho dne holčička zmizí, je na nich, aby ji našli... Ben a Kara Turlingovi… Agentka FBI Emily Byrneová (Stana Katic) se beze stopy ztratí během stíhání jednoho z nejznámějších sériových vrahů v Bostonu a je prohlášena za mrtvou. O šest let později je napůl mrtvá nalezena v chatrči kdesi v lesích a pouze s matnými… Kniha Nezvěstná Přidat komentář. Vendas. včera. Super jako kazda ... Nezvěstná - | Kniha na Alza.cz ... . O šest let později je napůl mrtvá nalezena v chatrči kdesi v lesích a pouze s matnými… Kniha Nezvěstná Přidat komentář. Vendas. včera. Super jako kazda od teto spisovatelky. ... Absentia is ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY