Na dně

Na dně - Jorn Lier Horst | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jorn Lier Horst
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Na dně.pdf


Chcete si knihu přečíst?Na dně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jorn Lier Horst. Číst Na dně Online je nyní tak snadné!

POPIS


Během jediného letního týdne vyplaví moře na pláž poblíž Stavern postupně čtyři levá chodidla obutá v teniskách. Místní policie čelí záhadě: Kde jsou těla, k nimž nohy původně patřily? Kdo je takto znetvořil a proč? A je možné, že jde o tři důchodce a psychicky nemocnou ženu, kteří jsou od podzimu pohřešováni? Wisting si neví rady a situaci mu nijak neulehčí ani příjezd jeho dcery, která se rozhodla napsat reportáž o tom, jak lidem odsouzeným k dlouholetému vězení za těžké zločiny změnil pobyt za mřížemi život. Policejní i novinářská práce se opět nečekaně protnou ve chvíli, kdy vyjdou najevo dlouho utajované skutečnosti, které ze dna na povrch vůbec vyplout neměly.


...V PREDAJI NA http://www.walkthisway.eu/ TEXT http://texty ... Dieta při dně - vhodné jídla + TIP na jídelníček + 3 ... ... .rukahore.sk/h16/rymy-hudba-a-boh/na-dne RAP : MAJK SPIRIT, SUPA, OTECKO, DELIK PRODUKCIA : GR... Kniha Na dně Přidat komentář. ladyka. 12 07. dubna. Velmi slibná série,četla se skoro sama,originální téma - exmanželka sériového vraha na útěku s dětmi-no nepustěte se do čtení! ... Provided to YouTube by Supraphon Na dně · Jiří BigBoss Valter Než zemřu ℗ 2019 Metalgate, z.s. Released on: 2019-12-01 Auto-generated by YouTube. K ... Pohled na vypuštěný aquapark. Na dně bazénu se radí ... ... .s. Released on: 2019-12-01 Auto-generated by YouTube. K velkému překvapení byl na dně objeven život v podobě platýsů a garnátů, nicméně v případě platýsů šlo pravděpodobně o omyl. Naměřený tlak na dně Marianského příkopu dosahoval 1086 baru, což odpovídá tlaku 108,6 MPa. Přibližně 1000x většímu tlaku, než je na povrchu moře...SOUVISEJÍCÍ KNIHY