Mimo dosah

Mimo dosah - Samanta Schweblin | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Samanta Schweblin
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Mimo dosah.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mimo dosah ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Samanta Schweblin. Číst Mimo dosah Online je nyní tak snadné!





POPIS


Schweblin napsala postmoderní vícehlasou hypnotickou novelu, která se čte jedním dechem. Těžko určit, jestli je to sen, realita, horor či noční můra. Příběh odehrávající se na argentinském venkově tematizuje hledání bodu zlomu, jediného okamžiku, kdy jsme jedním banálním krokem odbočili ze své cesty a řítíme se k nevyhnutelné katastrofě, jakkoliv jsme se snažili pro sebe i své blízké najít záchrannou vzdálenost. Seznamujeme se s Amandou na nemocničním lůžku, kde jí dělá společnost David a pomáhá jí svými otázkami rekonstruovat, co se přihodilo s její dcerou Ninou a proč se jejich pečlivě střežená záchranná vzdálenost prolomila. Ve snaze najít onen konkrétní bod trvá nekompromisně na detailech a nutí Amandu vrátit se v čase, jako by skládali puzzle. Je to důležité, musí to stihnout co nejrychleji. „Samanta Schweblin je jedním z nejnadějnějších hlasů moderní hispánské literatury. Nemám nemenší pochyby o tom, že má před sebou zářnou kariéru.“ –Mario Vargas Llosa (držitel Nobelovy ceny) „Strašidelné a úžasné… nebezpečně návykové.“ – Guardian „Odvážný, ambiciózní thriller je apokalyptickým nářkem nad volným pádem našeho světa, místa, kde nikdo a nic, ani dítě či kůň nebo půda není v bezpečí.“ – Irish Times Výčet ocenění a nominací :The Shirley Jackson Award (2018) The Rooster – The Morning News Tournament of Books (2018) Man Booker International Prize Nominee for Shortlist (2017) Warwick Prize for Women in Translation Nominee for Longlist (2017) Premio Tigre Juan (2015)Vydání knihy podpořilo Velvyslanectví Argentinské republiky.


...ah. 195 likes. Ambiciózní studentský film, předurčený stát se hitem příštího roku ... mimo dosah | EUdict | Czech>English ... . Buďte s námi v zákulisí celé produkce a sledujte tvorbu našeho snímku! Chceš se královsky pobavit, naučit se něco o populárních hrách, filmech a seriálech, nebo si jen tak odpočinout u příjemných videí? Tady na Onden&OndwaK to d... BB-8 a R2-D2 se pokouší otevřít dveře ... Vítejte na oficiálním Youtube kanálu Disney Česká republika! Klikněte na „Odebírat" a budete mít první informace o nejnovějších ... Postmoderní vícehlasá hypnotická novela. Sen, realita, horor či noční můra? This ... Mimo Dosah (2019) - Release Info - IMDb ... ... Postmoderní vícehlasá hypnotická novela. Sen, realita, horor či noční můra? This video is unavailable. Watch Queue Queue. Watch Queue Que...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY