Ptáci a jiné povídky

Ptáci a jiné povídky - Daphne Du Maurier | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Daphne Du Maurier
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ptáci a jiné povídky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ptáci a jiné povídky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daphne Du Maurier. Číst Ptáci a jiné povídky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Klasická hororová povídka Ptáci, proslavená nesmrtelným Hitchcockovým filmem, a pět dalších hrůzostrašných příběhů v této sbírce stále vzbuzují ve čtenáři pocity strachu a mrazení v zádech. Povídky o marném boji člověka s osudem i přírodou, po jejichž přečtení si dobře rozmyslíte, kam pojedete na dovolenou a s kým se tam budete bavit, zda podstoupíte operaci očí či pokácíte starý strom ve vaší zahradě, a varování z rádia začnete brát vážně.


...táci a jiné povídky Přidat komentář ... Ptáci a jiné povídky - povídky | Databáze knih ... . viweb. 21. ledna. Já jsem na rozpacích.Myslím že stačí přečíst jednou v životě.Určitě se k téhle knížce nevrátím. ... Kniha: Ptáci a jiné povídky Autor: Daphne du Maurier Anglická spisovatelka a dramatička Daphne du Maurier (197-1989) žila - dlouhá léta na pobřeží Cornwallu, na jehož rozeklané skalnaté pobřeží také - zasadila děje mnoha svých děl. Ptáci a jiné povídky. Kdo napsal kni ... Ptáci a jiné povídky - Maurier Daphne du od 248 Kč ... ... . Ptáci a jiné povídky. Kdo napsal knihu Ptáci a jiné povídky? Autorem je Daphne du Maurier. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Ptáci a jiné povídky Daphne du Maurier. 2,0 ( 1) Nesmrtelní Ptáci a další hororové povídky z pera slavné autorky, které osloví i dnešního čtenáře. Klasická hororová povídka Ptáci, proslavená...SOUVISEJÍCÍ KNIHY