Cestovní ruch pod dohledem třetí říše

Cestovní ruch pod dohledem třetí říše - Ivan Jakubec, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Ivan Jakubec,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Cestovní ruch pod dohledem třetí říše.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cestovní ruch pod dohledem třetí říše ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivan Jakubec,. Číst Cestovní ruch pod dohledem třetí říše Online je nyní tak snadné!

POPIS


Cestovní ruch a druhá světová válka, to je na první pohled paradoxní spojení. Historici Ivan Jakubec a Jan Štemberk však revidují zažitou představu, že tehdy nebyla na cestování vhodná doba. Kniha se zaměřuje na protektorát Čechy a Morava, ale autoři se zabývají i oddělenými částmi Československa a zahrnují kontext říše. Jejich mimořádně erudovaná pramenná práce věnuje pozornost státní politice, administrativě, antisemitským opatřením i dopravě, stravování a ubytování. Publikace, doprovázená dobovými fotografiemi a reklamními materiály a doplněná barevnou obrazovou přílohou, představuje zásadní posun v bádání o tomto dosud málo zmapovaném fenoménu.


...ied Zoglmann (17. srpna 1913 Všeruby u Kdyně - 20 ... Pod dohledem | Sleviste.cz ... . října 2007 Bonn) byl pověřenec říšského vedoucího mládeže NSDAP při úřadu říšského protektora v Čechách a na Moravě. Cestovní ruch pod dohledem třetí říše by Ivan Jakubec, Jan Štemberk 310 Pages, Published 2018 by Charles University In Prague, Karolinum Press ISBN-13: 978-80-246-4127-0, ISBN: 80-246-4127-5 PDF | Book review: Ivan Jakubec - Jan Štemberk: Cestovní ruch pod dohledem třetí říše. Praha: Karolinum, 2019, 310 s. | Find, read and c ... Cestovní ruch pod dohledem třetí říše - luxor.cz ... . Praha: Karolinum, 2019, 310 s. | Find, read and cite all the research you need on ResearchGate Cestovní ruch a druhá světová válka, to je na první pohled paradoxní spojení. Historici Ivan Jakubec a Jan Štemberk však revidují zažitou představu, ž... Cestovní ruch pod dohledem třetí...SOUVISEJÍCÍ KNIHY