Válka růží 3: Dynastie

Válka růží 3: Dynastie - Conn Iggulden | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Conn Iggulden
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Válka růží 3: Dynastie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Válka růží 3: Dynastie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Conn Iggulden. Číst Válka růží 3: Dynastie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Válka mezi Lancastery a Yorky pokračuje! Třetí díl výpravné ságy o nejkrvavějším konfliktu anglické historie.Zima roku 1461. Vévoda Richard z Yorku je mrtvý a jeho hlava zdobí městské brány. Král Jindřich VI. je stále vězněn, ale jeho žena, královna Markéta, uhání na jih spolu s vítězným vojskem, aby jej osvobodila. Zdá se, že po Yorkově smrti jí nestojí nic v cestě – až na Richardova syna, Eduarda z Yorku. Ten se prohlásí jediným právoplatným králem Anglie a vše směřuje k bitvě u Towtonu, nejkrvavějšímu střetnutí, které se kdy na britské půdě odehrálo.


...í lancasterské dynastie. Příčinou válek růží byly události, jež se odehrály dávno před vypuknutím války ... Válka růží Dynastie - Conn Iggulden | Kniha na Alza.cz ... . Roku 1377 zemřel král Eduard III., jeho dědic Černý princ Eduard však zemřel rok před ním. Nárok na trůn měl tedy syn Černého prince, nezletilý Richard II. (1377-1399), jehož regentem se stal jeho strýc Jan z Gentu. Válka růží 3: Dynastie. Conn Iggulden. Válka mezi Lancastery a Yorky pokračuje! Třetí díl výpravné ságy o nejkrvavějším konfliktu anglické historie. Zima roku 1461. Vévoda Richard z Yorku je mrtvý a jeho hlava zdobí městské brány. Král Jindřich VI. je stále ... Války růží - Wikipedie ... . Zima roku 1461. Vévoda Richard z Yorku je mrtvý a jeho hlava zdobí městské brány. Král Jindřich VI. je stále vězněn, ale jeho žena, královna Markéta, uhání na jih ... Válka růží 3: Dynastie Conn Iggulden. Válka mezi Lancastery a Yorky pokračuje! Třetí díl výprav...SOUVISEJÍCÍ KNIHY