Manželství a rodina – cesta k plnosti lásky

Manželství a rodina – cesta k plnosti lásky - Pavel Ambros | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Ambros
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Manželství a rodina – cesta k plnosti lásky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Manželství a rodina – cesta k plnosti lásky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Ambros. Číst Manželství a rodina – cesta k plnosti lásky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha se zaobírá otázkami, které s optimismem a realismem zároveň klade v učení o manželství a rodině papež František. Amoris laetitia obsahuje mnohé zkušenosti, návody i doporučení. Předkládaná kniha je doplněna aspekty, které nabízí církev v případě manželské krize, a tak vždy spolu s moudrou tradicí ukazuje aktuálně nové cesty k problémům každé doby. Nechybí ani nejdůležitější texty, které mohou pomoci k dobré orientaci v současné diskuzi o manželství.


...l: cesta k plnosti lásky Kniha se zaobírá otázkami, které s optimismem a realismem zároveň klade v učení o manželství a rodině papež František ... Pavel Ambros | Knihkupectví Daniela ... . Amoris laetitia obsahuje mnohé zkušenosti, návody i doporučení. Srovnání cen Manželství a rodina - cesta k plnosti lásky. Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY. Cena 218 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně. Manželství a rodina - cesta k plnosti lásky Autor: Ambros, Pavel Nakladatel: Refugium Velehrad-Roma EAN: 9788074123146 ISBN: 978-80-7412-314-6 Popis: 1× kniha, brožovaná, 360 stran, česky Rozměry: 13,3 × 20,5 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Manželství a rodina - cesta k plnosti lásky(Ambros Pav ... Manželství a rodina - cesta k plnosti lásky - Pavel Ambros ... ... . vydání) Manželství a rodina - cesta k plnosti lásky(Ambros Pav...SOUVISEJÍCÍ KNIHY