Hebká mašinka

Hebká mašinka - William Seward Burroughs | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
William Seward Burroughs
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hebká mašinka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hebká mašinka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor William Seward Burroughs. Číst Hebká mašinka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Již od svého vstupu do světa literatury budil americký prozaik William S. Burroughs náležitý rozruch – a i to je dosti slabý výraz na emoce, jež jeho knihy provázely. Byly zakazovány a nechápány, autor sám byl jedněmi zatracován a proklínán jako šarlatán a literární pervert, jinými naopak vynášen jako věrozvěst nových pohledů i přístupů. Bylo tomu již v případě jeho skandály proslaveného arcidíla Nahý oběd, a podobné reakce provázely i jeho další román Hebká mašinka (The Soft Machine). Nejen že zde Burroughs rozpoutává orgie fantazie překračující veškeré hranice a tabu, jeho postavy putují časem, svádějí boje se zrůdnými silami a magií, to vše na pozadí dusné halucinující atmosféry a neskutečných kulis – zároveň nám ovšem Burroughs předvádí, jak bojovat s ovládáním myšlení, rozkrývá mechanismy veškerých závislostí a dokazuje, v čem spočívá jeho největší síla: v propojení naprosté autorské odvahy a subverze s mistrným literárním ztvárněním i těch zdánlivě nejnemožnějších idejí.


...mašinka. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Postmodernismus (literatura) - Wikipedie ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Hebká mašinka. Přidat recenzi Magazín OKO (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se ... Kniha Hebká mašinka | Fantasyobchod.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Hebká mašinka představuje Burroughse českému čtenáři v takové podobě, v jaké jej nezná, nezakusil-li jízdu Nova expressem. Do Burroughsova halucinačního podsvětí již ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY