Obchodník s hudbou

Obchodník s hudbou - Rachel Joyceová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Rachel Joyceová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Obchodník s hudbou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Obchodník s hudbou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rachel Joyceová. Číst Obchodník s hudbou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Frank si pronajme krámek v zapadlé anglické uličce a začne v něm prodávat to, co je mu nejbližší – desky s hudbou. Nahrávky všech žánrů, délek i kvality zaplní prázdný obchod. Pro každého, kdo vejde dovnitř, vybere Frank tu pravou desku. Nezáleží na vkusu, náladě nebo věku, každému vybere to, co právě potřebuje. Žádná magie. Stačí jen naslouchat. Život poklidně plyne na vlně hudby a každodenního života spolu s ostatními obyvateli této uličky. Ale ačkoliv má Frank dar empatie a citu pro to, co potřebují ostatní, on sám zůstává starým mládencem. Jednoho dne omdlí před obchodem dívka. Frank a jeho přátelé se jí ujmou, ale jakmile se jí udělá lépe, zmizí. Všichni se ptají: "Kdo je ta dívka:" "Proč má zelený plášť?" "Je to doktorka?" "A co ten její německý přízvuk?" Ale Frank neslyší... zamiloval se. Dívka se vrací a pomalu mezi nimi vzniká...láska? Má šanci na úspěch?


...bchodník s hudbou Přidat komentář. kusma ... Knihy na cestách: Obchodník s hudbou ... . 10 29. února. Situace: jsou čtyři ráno, po krátkém spánku a kojení uspávám. ... Obchodník s hudbou (v originále The Music Shop, 2018) je její nejnovější knihou. Pravidelně píše také pro rozhlas, pro stanici Radio 4 napsala více než 20 původních her, dramatizovala klasické i moderní romány, a pro televizní stanici BBC napsala historický seriál. K psaní se dostala po dvacetileté karié ... Obchodník s hudbou - Rachel Joyce - Megaknihy.cz ... . K psaní se dostala po dvacetileté kariéře divadelní ... Obchodník s hudbou mezi ně, podle recenze naší redaktorky, ale rozhodně nepatří. Příběh. Léta páně 1988 se nejen Velká Británie, ale i celý svět konečně pomalu vzpamatoval z válečných hrůz. A tak se i Frank odhodlá k tomu, splnit si svůj sen a naplnit svou vášeň. Otevře si krámek s vinylovými deskami, jeho cílem ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY