České důchody

České důchody - Martin Potůček | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Potůček
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
České důchody.pdf


Chcete si knihu přečíst?České důchody ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Potůček. Číst České důchody Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace si klade za cíl zorientovat čtenáře ve stávajícím důchodovém systému. Autor, který byl předsedou tzv. důchodové komise v letech 2014–2017, vysvětluje vývoj penzijního systému na konkrétních krocích předchozích vlád, seznamuje čtenáře s jeho přednostmi i slabinami a rozptyluje nejrůznější obavy a mýty, které otázku důchodů ve veřejném povědomí provázejí. Širší sociologický a kulturně společenský záběr neubírá textu na praktickém zaměření a čtenářské vstřícnosti, kterou svým rukopisem podtrhují ilustrace Rostislava Pospíšila.


... důchod pro všechny i rady s Alzheimerem: O čem psaly České důchody ... Informace o pobočkách - Česká pošta ... . Leden přinesl dlouho očekávaný návrh důchodové reformy a politici na něj budou hledat peníze. Mluvilo se o nespravedlnosti důchodů žen, … České důchody. Zprávy; Návody. ... Změny se týkají zasílání důchodu bezhotovostně na bankovní účet i vyplácení v hotovosti na České poště. Vzhledem k aktuální situaci kolem koronaviru může být vyplacení na poště komplikované, protože některé pobočky jsou zavřené. České důchody. 2,176 likes · 138 talking about this. Vše o starobn ... Důchody - Česká správa sociálního zabezpečení ... . České důchody. 2,176 likes · 138 talking about this. Vše o starobních důchodech na jednom místě. Vysvětleno lidsky a jasně. ČSSZ vyplácí důchody dopředu v pravidelných měsíčních lhůtách - buď bezhotovostním převodem na účet klie...SOUVISEJÍCÍ KNIHY