Najděte svou spřízněnou duši s pomocí Theta léčení

Najděte svou spřízněnou duši s pomocí Theta léčení - Stibal Vianna | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Stibal Vianna
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Najděte svou spřízněnou duši s pomocí Theta léčení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Najděte svou spřízněnou duši s pomocí Theta léčení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stibal Vianna. Číst Najděte svou spřízněnou duši s pomocí Theta léčení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato knížka je určena lidem, kteří neztratili víru, že někde venku je člověk podobného smýšlení, osoba, která by mohla být tou pravou (nebo tím pravým). Někdo, kdo by sdílel stejnou vášeň, jež je svou povahou božská. Zjednodušeně řečeno, tato kniha je určena lidem, co hledají spřízněnou duši.Nasměruje vás nejen k nalezení spřízněné duše, ale také k jejímu udržení. A pokud již svou spřízněnou duši máte, pomůže vašemu vztahu. Když Vianna Stibal pokročila s technikou Theta léčení dále a rozvinula práci s přesvědčeními, objevila mnoho klíčových domněnek, které souvisejí se vztahy a láskou. Jedna ze základních zní: „Kompatibilní spřízněnou duši není možné najít.“ Proto vám chce ukázat, jak svá přesvědčení změnit, jak najít spřízněnou duši a užívat si s ní láskyplný vztah. Věřím tomu, že pro každého z nás existuje výjimečná osoba. Najdete ji, jestliže budete dobře pozorovat svět kolem sebe, a Theta léčení vám v tom může pomoci. V čistém a božském theta stavu mysli jsme totiž schopni se propojit se Stvořitelem. Autorka sama svou spřízněnou duši našla a žije s ní již mnoho let ve šťastném manželství – její rady a zkušenosti jsou proto věrohodné. Mohou pomoci nejen příznivcům Theta léčení, ale jakémukoliv čtenáři bez předchozí zkušenosti s touto technikou."


...ajděte svou spřízněnou duši s pomocí Theta léčení Autor: Vianna Stibalová - Tato knížka je určena lidem, kteří neztratili víru, že někde venku je člověk podobného smýšlení, osoba, která by mohla být tou pravou (nebo tím pravým) ... Vianna STIBAL | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Zjednodušeně řečeno, tato kniha je určena lidem, co hledají spřízněnou duši. Nasměruje vás nejen k nalezení spřízněné duše, ale také k jejímu udržení. A pokud již svou spřízněnou duši máte, pomůže vašemu vztahu. Když Vianna Stibal pokročila s technikou Theta léčení dále.. Home Tip na knihu Tip na knihu: Najděte svou spřízněnou duši s pomocí Theta léčení Najstarší a najzdra ... Najděte svou spřízněnou duši s pomocí Theta léčení ... . A pokud již svou spřízněnou duši máte, pomůže vašemu vztahu. Když Vianna Stibal pokročila s technikou Theta léčení dále.. Home Tip na knihu Tip na knihu: Najděte svou spřízněnou duši s pomocí Theta léčení Najstarší a najzdravší spôsob spracovania medvedieho cesnaku OSHO - Samota je vaší podstatou Najděte svou spřízněnou duši s pomocí Theta léčení ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY