Moje houbová abeceda

Moje houbová abeceda - Radomír Socha | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Radomír Socha
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Moje houbová abeceda.pdf


Chcete si knihu přečíst?Moje houbová abeceda ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radomír Socha. Číst Moje houbová abeceda Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kdo z nás by rád nesbíral houby? Asi každý. Jakmile začnou růst, popadnou houbaři košíky a hurá na ně! Nejenom dospělí, ale i jejich malé děti je rády sbírají. Houby je ale třeba dobře znát. Jsou mezi nimi nejenom jedlé, ale i prudce jedovaté, po kterých bychom se mohli otrávit. Kdo ale houby zná, ten se bát nemusí. A může je sbírat po celý rok – od jara až do zimy. Tato knížka je určena nejmenším houbařům. Bude to jejich houbová abeceda. U každého písmena abecedy naleznou říkadlo o jednom z druhů hub, k tomu krásně ilustrovaný obrázek a navíc i skutečnou fotografii příslušné houby, aby ji v přírodě snadno poznali. A tak už na nic nečekejme a vydejme se společně poznávat naše houby s říkadly podle abecedy.


... ze stejné kategorie - Moje houbová abeceda O Cvrčkovi Brčkovi - Křížovky a spojovačky 40 stran plných zábavných křížovek k vyluštění a spojovaček, které odhalí skrytý ... Abeceda...Písničky pro děti ♥♥♥ - YouTube ... ... Moje houbová abeceda. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kupte knihu Moje houbová abeceda (Radomír Socha, Vladimíra Vopičková) s 30 % slevou za 160 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtená ... číst on-line Moje houbová abeceda PDF ... . ... Kupte knihu Moje houbová abeceda (Radomír Socha, Vladimíra Vopičková) s 30 % slevou za 160 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů...SOUVISEJÍCÍ KNIHY