Unesená

Unesená - Klára Janečková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Klára Janečková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Unesená.pdf


Chcete si knihu přečíst?Unesená ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Klára Janečková. Číst Unesená Online je nyní tak snadné!

POPIS


Osmnáctiletá Karla Winklerová nebyla nikdy pověrčivá. Když v pátek třináctého března nasedala ráno do vlaku mířícího do Kroměříže, netušila, že se ten den ze školy domů již nevrátí a pověstná třináctka se pro ni málem stane osudnou. Kamarád Roman, kterého do té doby pokládala za svého dobrého přítele, spolu s bratrem a dělníkem z Ukrajiny zosnovali plán, jenž je měl přivést k finanční částce, kterou za každou cenu, a to i za cenu Karlina života, potřebovali získat. Rozhodli se proto Karlu unést a po jejích rodičích požadovat vysoké výkupné. Dívka prožila hrůzné chvíle a vytrpěla si své, uvězněná na ukrajinské ubytovně ve městě Holešov. Ani po počátečním šoku a beznaději se ale nehodlala smířit s osudem neexistující budoucnosti a umínila si bojovat... Kniha je inspirována skutečnou událostí. Děj příběhu je však víceméně vymyšlen.


...r Simon West uvádí strhující akční thriller, který se odehrává v New Orleans v době vrcholícího karnevalu ... Markíza Doma ... . Will Montgomery (Nicolas Cage) strávil osm let ve vězení poté, co se při loupežném přepadení nechal podfouknout. Teď by nejraději hodil… 50+ videos Play all Mix - jana kirschner - unesená YouTube PINK FLOYD: Delicate Sound Of Thunder (expanded new edition) - Duration: 1:54:26. CMI MUSIC Recommended for you film Unesená/Stolen (2012) online. Režisér Simon West uvádí strhující akční t ... Unesená/Stolen (2012) online zdarma ... . CMI MUSIC Recommended for you film Unesená/Stolen (2012) online. Režisér Simon West uvádí strhující akční thriller, který se odehrává v New Orleans v době vrcholícího karnevalu. Wil... Unesená a...SOUVISEJÍCÍ KNIHY